Skocz do zawartości
Zjaranyarab

Strong Skunk 1x

Rekomendowane odpowiedzi

@glodek18  Moim zdaniem ona jest pusta nie ma takiej zbitości tej szyszki. Listki przyciąłem tyle ile się dało trochę zostało takich malutkich.

zobaczymy jak reszta dojdzie może faktycznie jeszcze czasu trzeba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja temaciku 😎

Na dzień dzisiejszy roślina dalej żyje i dalej coś tam kwitnie,rozkwita 💪 standard jak powyżej sama woda leci z akwarium bez dodatkowych nawozów 😁 były już pierwsze testy mi fajnie siadło na banie i koledze również 🤙

pytanie jest do was ! Czy ścinać już ją czy jeszcze trzymać ? Jakie jest wasze zdanie 👌

Ps. Ile wyjdzie tak mniej więcej z tego krzoka 💁‍♂️

0D170209-AA5D-4E2A-8A17-7875333A74A2.jpeg

90F9D55C-44A4-48B3-8A01-686A92EFD0F8.jpeg

9A981024-5CF0-4656-92D1-4E44F568F48E.jpeg

7D23E05D-B943-4D47-9510-C845F7AC009C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zjaranyarab mniej-więcej to są dwa palce w hm no do rzeczy.

Jak chcesz to scinaj, jej jeszcze zostałooo do końca😁

 

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zjaranyarab suszysz w ciemności, przewiew powietrza musi być też. Masz boxa? Suszysz topami w dół aż będą łodygi "strzelać" podczas łamania (optymalnie suszyć 10 - 15 dni), temperatura 18-20 stopni (z tego co dobrze pamiętam i oczywiście niska wilgotność). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj znów próbę robiłem czy dobrze wszystko okej dałem do suszenia malutka syszke na grzejniku cała noc  i wyschło ale takie trochę siano jak mocno zacznę rozdrabniać to będzie się kruszyć jak wiór tak powinno być ? 

0FD24ED0-49AD-4A8F-93FF-E6E10D1455AA.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym No wiem bo jak wyżej pisał jeden łodygami do góry nogami suszyć przez kilka bądź kilkanaście dni coś jak grzyby suszyć.

Ale chciałem spróbować na grzejniku. wgl to co wysuszyło na grzejniku będzie klepać ? Czy za bardzo suche już nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym jak taki wiór to wrzątkiem zalać i i z wiórem wypić 😅@Zjaranyarab a tak serio to sampelki też sie dwa 3 dni musi suszyć, oczywiscie tak sie nie powinno suszyć ale sampelek to sampelek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...