Skocz do zawartości
Zjaranyarab

Strong Skunk 1x

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym @ArteK  A co do suszenia to będzie suszone w szafie tam ciemno jest nie za zimno nie za upał jest okej powieszę za łodygi na wieszakach i będzie schło 😎

A jak już będę obcinać to już cała z liści oczyścić zostawić topy z łodyga czy wieszać całość a potem się po wycina po wysuszeniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zjaranyarab napisał:

A co do suszenia to będzie suszone w szafie tam ciemno jest nie za zimno nie za upał jest okej powieszę za łodygi na wieszakach i będzie schło

jakiś przewiew tam będzie ? bo plecha lubi się pojawiać 

Godzinę temu, Zjaranyarab napisał:

A jak już będę obcinać to już cała z liści oczyścić zostawić topy z łodyga czy wieszać całość a potem się po wycina po wysuszeniu 

lepiej by było usunąć liście od razu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Do 1 odpowiedzi: Myśle że wystarczy jak będzie ona otwarta a okna będą otwarte w domu wiec będzie jakiś. Jeśli to za mało będzie postawie wiatraczek ( i od razu zapytam jak by był wiatraczek to ona ma chodzić cały czas ?)

2 odpowiedz: Okej dzięki za info to mam rozumieć już ja cała przygotować w sensie liście ściąć ładnie topki oczyścić i sama łodyga z robakami ma się suszyć ? 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zjaranyarab wiatraczek komputerowy raczej wystarczy i najlepiej żeby cały czas działał. 

Zakładasz rękawiczki lateksowe, trzymasz gałąź i po prostu odrywasz duże liście wiatrakowe, pozostałe przytopowe tniesz nożyczkami (nie bój się ciąć bo jak wytrymujesz za słabo to ten top ma później taki wygląd z dupy). Ale bez rękawiczek nie zaczynaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja temaciku ostatnia bądź przed ostatnia 😎 bo wciąż się zastanawiam kiedy tą ścinkę robić czy 30 bądź 6 😏 Dajcie znać 😁.

próby testy już były i naprawdę fajne smaczne i trzyma jak Ruski termos 😂.

Co do pogody jak na ta chwile do 31 pogoda ma być słoneczna i ciepła w dzień noce już takie pod 3 poniżej ale już od 31 do 6 opady maja być i słońce zniknie 😏 ale różnie bywa z ta pogoda 😂.

Aktualnie moim zdaniem nic się jej nie dzieje ja to tak widzę 👌 podlewana jest nadal woda z akwaria i tylko to 😎.

Dajcie znać czy wszystko okej No i ważne nie wiem kiedy ten zbiór robić czy 30 bądź 6 😏 Będę się cieszysz jak wgl zbiorę chociaż te 100g No chyba ze widzicie więcej tutaj na zdjęciach bądź mniej 🤙.

9A554775-5D76-4CCC-80D6-9F736847CB38.jpeg

AC386C33-84C5-45A9-9467-F46D3428BF26.jpeg

A398BAB8-A555-42D0-A10A-B5D8A77094D3.jpeg

 

6BC5F3C6-4424-442E-9801-2D528D6BF89C.jpeg

Edytowane przez Zjaranyarab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 😎 Już ostatnia 😁 w niedziele ścinka 😋 Ps. Jak wprowadzić roślinę przed ścięciem w stres ? 💪

aktualnie pogoda jak dzień dzisiejszy jest okej słonko jest 😁.

Co do podlewania to leci już sama woda odstana już nie z akwarium 👌. Jak dla mnie jest wszystko z nią okej 

 

4645BB84-BF63-43B6-8238-B1C9A44EE841.jpeg

94145DE0-6235-4E86-8109-EA3B200F4F30.jpeg

E3D8CCC6-6227-488A-88DF-46D4EDE83E43.jpeg

2DEA2403-DCA9-4214-AB30-8700363BB6A1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zjaranyarab z takiego planta mi kiedyś wyszło 11g po water curringu a też mi się wydawało że będzie więcej : D 

IMG_20211103_115211.jpg

IMG_20211103_120417.jpg

Generalnie do treningów trzeba się przykładać bo później wychodzi jeden fajny topek w miarę a reszta jakiegoś syfu

A ty tak masz teraz u siebie. Jeden główny top z niego będzie z 10g może, a reszta popcornu ze 13 może i 23 wyjdzie, ale może do 30 dobijesz czego ci życzę 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...