Skocz do zawartości
michas131

x5 LSD SEZON

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, michas131 napisał:

@Dobry_Człowiek! to dziwne bo kolega przdtem mowil ze jakos w 5 tygodniu ja ogolic

wpisz sobie po prostu na youtube cannabis defoliation flowering i szukaj 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rzecz ujmując prowadzę tego Ala growvloga z myślą o wskazówkach (jak na nowicjusza) a nie na rób jak chcesz także .. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, michas131 napisał:

Generalnie rzecz ujmując prowadzę tego Ala growvloga z myślą o wskazówkach (jak na nowicjusza) a nie na rób jak chcesz także .. 

 

Musisz troche pokombinowac, ja ci napisalem ze 4 5 tydz a kolega mowi zeby lepiej po 3 juz nie tykac, wtedy sie wykazujesz asertywnoscia, masz podane jakies dane i sam wyszukujesz w necie wskazowek i na koncu decydujesz od siebie kiedy to zrobisz i jak to zrobisz. 

Ja na przyklad uwazam ze w 4 lub 5,bo po tym czasie rosliny juz w gore raczej nie pójdą, a w 3 tygodniu jeszcze rosna w gore wiec mozesz je troche spowolnic. Ale jak mowie, to moje osobiste wnioski i jak widzisz kazdy grower ma swoje techniki uprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do defoliacji obciąłem każda roślinkę w miarę rozsądku i teraz mam pewien problem czy to wygląda na przenawożenie czy zbyt blisko światła mam na myśli popalone końcówki u roślinki

IMG20210930184526.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, michas131 napisał:

Co do defoliacji obciąłem każda roślinkę w miarę rozsądku i teraz mam pewien problem czy to wygląda na przenawożenie czy zbyt blisko światła mam na myśli popalone końcówki u roślinki

IMG20210930184526.jpg

podobny mam problem na jednej roslinie, nw czemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@michas131 jakim ph podlewasz rosliny?

Zwykła kranowa woda odstaną 24h (mieszkam w stricte górach więc wątpię by była jakiejś chujowej jakości) I to jest na jednej roślinie 

8 godzin temu, Danczan napisał:

Brak cal-mag prawdopodobnie 

Nie sądzę ponieważ dostają co jakiś czas 1.5ml/l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@michas131 wydaje mi sie że masz problem z ph ziemi. Bo w oddali na innych roslinach ze zdjecia tez cos tam widać. Sprawdź jakie masz ph ziemi.

A myslisz ze moze sie to wziac z syfu na rekach lub narzedzi? Nie wysterylizowane i moze jakis syf je dotknął? Czy to raczej niemozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git mozliwe. Tam widać delikatnie jaśniejszy kolor zieleni na niektórych krawędziach i końcówkach liści co świadczy o ph. Może jedna jest słabsza i inaczej odbiera problemy z ph i to blokuje wchlanianie innych pierwiastków. Trzbea pamietac ze cal mag tez ma w sobie azot co tutaj tez jest trochę widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...