Skocz do zawartości
spoja

FASTBUDS GELATO AUTO | MarsHydro TS 600

Rekomendowane odpowiedzi

@spoja widze kolega boxa ma z herb garden. Tfu na to dziadostwo... tez to kupilem i żałuję... co do wody (piwniczanka ma ph bodajze 5,9- 6.0) uzywam dobrowanki  o troche wyzszym ph 6,7 nie bylo wiekrzych problemow( nie licząc jednej sztuki ktora okazala sie nie byc automatem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, ArtizO napisał:

widze kolega boxa ma z herb garden. Tfu na to dziadostwo... tez to kupilem i żałuję..

co z nimi nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester wloty są w dziwnych miejscach. Na dole tylko pasywny na dodatek tak maly ze średnio z uregulowaniem temperatury. Zamki wykonane z chińskiej modeliny szczelnosci zero! Zapach lata po calym ponieszczeniu w którym stoji box nie polecam lepiej dolozyć 100-200 i miec juz coś sensownego poniżej zdjecia wlotow na wysokosci 180 cm xF

16302754690931571234394979037014.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArtizO Też o tym myślałem żeby kupić donice 35x35, zrobić długiego vega z treningami różnymi żeby całą przestrzeń zapełnić i wtedy na flo przerzucić. Przynajmniej wtedy bym miał sporo zabawy. 
Minus jest taki że wtedy masz tylko jednego straina. A tak można by zrobić 2 różne odmianki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@spoja no ja na 60x60 mam 3 jedna donoca 25l bo goryl xxl a GSC i super haze w koszach na smieci 11l po tuningu( najpierw sluzyly jako naczynie do hydroponiki) jestem Ciekaw co z tych fastow wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArtizO Ogolnie tez myslalem czy by poprostu jednego zbiornika z hydro tam nie wstawic i tyle, ale chyba za duzo hałasu to generuje
@Brazil Munster Też o tym myślałem ale do tego czasu mam do ogarnięcia GelatoAuto i kurcze nie wiem co z tymi listkami, czy ostatecznie lać wode czy juz coś na kwitnienie dorzucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...