Skocz do zawartości
spoja

FASTBUDS GELATO AUTO | MarsHydro TS 600

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam i nie wierzę.

Z doświadczenia wiem że roślina w moiej małej 5l doniczce mijając trzeci tydzień pokaże mi braki. wolę ja zadowolić nawozami wcześniej a nie czekać na wypłowiałe liście które nie odzyskają pierwotnych kolorów.

Trzeci tydzień kwitnienia, to taki okres przełomowy od którego zaleca się stosowanie najwyższych stężeń pokarmu EC powyżej 2.0. To czas kiedy zaczyna się dawać PK13/14, boostery, jakieś herbaty soki ( uprawy organiczne)  Gdyby ktoś miał dokonać jednokrotnego nawożenia w fazie kwitnienia to właśnie jest ten moment.

    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak No słuchaj ja się słucham rad ludzi z forum. Ja cały czas jej dolewam trochę biobizz i pryskam magnezem. Teraz czekam na calmag. Tylko nadal nie wiem w jakich proporcjach dać nawozu. Czy dawać azot czy odpuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biobizz? Masz trój paka od nich?

Znalazłem taką tabelę -

71QXKZtKWeS._AC_SL1024_.thumb.jpg.1b2f48ea3ccba9f00ee192e3f34850a3.jpg

Azot ale że jak? Osobno, w calmagu, czy w nawozach dla kwitnienia.

Ale ogólnie tak, azot ważny jest w każdej fazie rozwoju idąc za firmą nawozową na każde dwie części azotu półtora fosforu i trzy części potasu.

Podążając za inną firmą musisz dać na jedną cząstkę azotu cztery części fosforu i pięć potasu.

Kiedyś tak sobie liczyłem, jest jeszcze jedna firma którą brałem pod lupę poprzednie dwa uwzględniały doładowanie PK.

Tylko nawóz do kwitnienia cztery części azotu jedna fosforu i pięć potasu.

Kombinuj, i najważniejsze "American idiot" mówi że jak nie używasz mikroryzy to dupa z ciebie nie grower.

Nie bierz ostatniego zdania na poważnie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Donica ma 8l. Ale nie jest do końca wypełniona ziemią.

Juz dziś dam jej 

BioGrow: 2ml/l 

BioBloom: 2ml/l

TopMax: 1ml/l 

Jak dojdzie mi CalMag to też doleje.

Edytowane przez spoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx nie wiem co mam tu opisać. Leje tyle nawozów ile napisałem. Treningów żadnych nie robię. Mógłbym napisać "wygląda na szczęśliwą" ale nie wygląda na aż tak szczęśliwą xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Dzieny, organiczne nawozy tylko. Zastanawiam się które są lepsze czy organiczne czy mineralne?

Nie wiem jeszcze czy będę zadowolony z plonu ale i tak jest dobrze raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To flush nie rób,myślę że zbędny. Po prostu ostatni tydzień góra dwa sama woda. 

Co do plonu to myślę ,że między 15 a30 na sucho będziesz miał. Na tą donice itd to nie ma się o co przyjebac.

Tego topmax możesz i po 4 ml juz napierdalac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...