Skocz do zawartości
spoja

FASTBUDS GELATO AUTO | MarsHydro TS 600

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko, zaczynam pierwszą fotorelacje na tym forum. Chcę tym razem zrobić wszystko jak najlepiej dlatego liczę również na waszą pomoc.
 

IMG_20210715_134700_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@spoja Powodzenia, ale na tym etapie to raczej pomocy ci nie potrzeba, bo nie za bardzo jest, co w tym wypadku radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@spoja Ok poczekaj, by kiełek jeszcze bardziej wyszedł z pestki i wkładaj ją do odpowiedniej ziemi, najlepiej dedykowanej dla konopi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@spoja Twoja roślina i twoja sprawa, a co z tego wyjdzie to sam zobaczysz, oby wyszło dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kieł wsadziłem już do ziemi i delikatnie podlałem.

(Swoją drogą też macie tak że za każdym razem boicie się że nie wyjdzie z ziemi a później zawsze wychodzi? XD)

IMG_20210717_093633_1.jpg

IMG_20210717_095300.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner na początek chce zrobić lst. Później się zobaczy ale chcę zrobić raczej to nisko. Pomimo że namiot mam wysoki to wiem że przy automatach trzeba się raczej spieszyć. A chciałbym zapełnić całego SCRoGa i do tego defoliację żeby popcornu nie było za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx a czemu nie? Scrog to jakby nie patrzeć lst. Jak mam tak ciasnego Boksa to nie widzę innej dobrej opcji na to żeby wszędzie światło docierało równomiernie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@spoja W przypadku automatu możesz się nie wyrobić z dwoma treningami + defoliacją, jaka dodatkowo go opóźni, a wega mu nie przedłużysz, więc możesz mieć problem, gdyż zakwitnie , jak nie będziesz go miał przygotowanego na kwitnienie. Wybierz jeden trening albo LST albo SCROG i nie tnij. Chcesz stosować różne treningi to wybieraj fotoperiod, a nie automat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już defoliację na kwitnieniu, nic złego się nie stało choć wiem że może hermić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, spoja napisał:

(Swoją drogą też macie tak że za każdym razem boicie się że nie wyjdzie z ziemi a później zawsze wychodzi? XD)

Ja nigdy nie przywiązuje do tego większej wagi. Jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie to nie. Zawsze mam kilka pestek w zapsie na takie sytuacje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...