Skocz do zawartości
point.99

2 x Power Flower, 2 x Bubble Kush

Rekomendowane odpowiedzi

Fosforu i magnezu daj. Masz fioletowe łodygi tak ja u mnie.

Ale nie wiem czy to ustąpi bo u mnie wciąż fioletowe. Ogólnie to wszystko elegancko. Troszkę podkarm ale nie wiele, za nie długo flush i kosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to roślina zrzuca liście bo jej już nie potrzebne a pozwoli to na odsłonięcie topów.

Mnie to wkurza bo za każdym razem to samo, teraz też trzeci tydzień minął i na dole nic nie zostanie.

untitled-20.thumb.jpg.06d37b65cf01157482854e37ff6e8a30.jpg

U góry też nie lepiej, a tak ładnie rosły. Dziwne bo wydawało mi się że daje dużo nawozów, cóż zacząłem dawać więcej każde podlewanie, słyszałem że producenci nawozów zalecają w późnych fazach EC 2,4 dla mocnych ledów.

untitled-18.thumb.jpg.7d4e23411c5ee9450130e67a589b5058.jpg

 

Wcale się nie przejmowałem że z donicy u dwóch roślin wyszło EC 3,8 przeżyły jak na wskaźniku EC zabrakło skali to wiedziałem że nic im nie grozi, z roztropności myślę następnym razem woda, i tak też zrobiłem. zresztą prawie zawsze tak robiłem. Podlałem więc samą wodą ( leję do przelania zawsze jak jest już sucho ) Dwa dni mija i widzę jak liście wyraźnie bledną. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale to wygląda na typowy objaw braków, to pierwszy miesiąc kwitnienie więc o co chodzi.

Przedostatnie podlewanie dałem EC 1,4 w mniejszej ilości, 3 szklanki na roślinę. Po dwóch dniach trzy rośliny dostały do pełna, ok 1,5l mieszanki czterech nawozów, EC 2,0 

Z donicy wyszło tylko 2,1-2,4. To było wczoraj, więc czekam na rozwój sytuacji. I w planach EC 2,4 dla każdego następnego podlewania, dopóki się coś nie wydarzy.      

     

@KlausKörner  Spotkanie kwitnącego krzaka bez fioletowych łodyg to byłaby jakaś nowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak tylko,że ja o tych łodygach to do @point.99 napisałem. On też ma takie sino fioletowe,prawie czarne te łodygi liści.

 

A u ciebie widać,ze blednie i żółknie, ale może faktycznie zrzuca liście, skoro pH dobre i minerały w normie. Choć wygląda na problem z glebą i niedożywienie. Ewentualnie przeplucz na maksa pod prysznicem i od nowa doprowadź pH i pożywkę do normy.

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! @KlausKörner dam całą dawkę pk przy następnym podlaniu. Normalnie używam nawozów ale staram się ostrożnie bo to moja druga hodowla, jeszcze dużo muszę się nauczyć a spieprzyć sprawę jest bardzo łatwo. dzięki za pomoc

@Ważniak na tym etapie jeśli górne liście są żółte to nie jest dobry znak, odbije mi się to na plonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18/07/2021 o 12:31, onyx napisał:

@point.99 następny w kolejce jest ak 47 I LSD ale myślę że tym razem faktycznie spróbuję z auto i zobaczymy co z tego będzie 

 

W dniu 18/07/2021 o 14:28, point.99 napisał:

@onyx też planuje mieć ak 47

Mam AK47. Polecam. Naprawdę ładny zapach wydziela podczas kwitnienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

92 dzień (47 dzień flo) na dzień dzisiejszy rośliny tak wyglądają więc szału nie ma.Na zdjęciu największy top, myślę że za dwa tygodnie ścinka. Nie jestem zadowolony z wielkości kwiatów ale przynajmniej zapach jest ładny, pachnie cytrusami i lasem.

DSC03462.thumb.JPG.86e5a2325aed4258db66b8d3a0630f77.JPGDSC03461.thumb.JPG.2e37562ff5474ab076fe938197706921.JPG

 

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 Zobaczysz co wyjdzie. Nie biomasa jest najważniejsza. Kwiaty mogą być małe ale treściwe.

Niestety mam podobnie , swoją jestem rozczarowany, po cichu liczyłem na wielkie grube topy, wyszło po prostu poprawnie. Już chciałbym zaczynać z nową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, point.99 napisał:

92 dzień (47 dzień flo) na dzień dzisiejszy rośliny tak wyglądają więc szału nie ma.

Nic tylko się cieszyć, bardzo ładne rośliny.

Nie narzekaj na planta swego, możesz mieć gorszego.

Miałem kiedyś takie rośliny że ich szczyty rosły na szerokość,  tzn. nie że tak puchły tylko, liście z ich szczytów były wielkie i gęste dobrze zasłaniając dolne części rośliny. Przed ścięciem, dobrze rozwinięty top, to było jakieś 5-7cm przy szczycie, reszta to jakaś marna trzecia klasa. ( W tamtym tygodniu widziałem te zdjęcia, aaa mi ginie no)

Mogło by być trochę gęściej, ale zawsze podczas cięcia takie myśli mi towarzyszą. 

 

 Podlewałem znowu swoje rośliny 6l EC 3,1 dodatkowo 6l EC 2,1

Z donicy wyszło EC 4,2-3,3 badane rośliny i małe automaty EC 2,8-2,2 ale one były traktowane dużo łagodniej, pierwsze zaczęły kwitnąć a i żółtych liści nie było więcej niż 3 na roślinę.

Liście się nie zazieleniły, Na pewno nie jest to brak ani blokada bo topy przybierają. Wczoraj zrobiłem to co we wcześniejszych uprawach, pozbyłem się wszystkich żółtych liści, i trochę bladozielonych zasłaniających dolne topy w których widzę potencjał.     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner teraz mam końcówkę grow. Nie poszło za najlepiej, wyszły słabe topki. Wine zrzucam na strain 😂 Za 2 tygodnie ścinka, a później wyjeżdżam, wiec może zrobię fotorelkę jak wrócę jakoś w okolicach grudnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zielarka napisał:

@KlausKörner teraz mam końcówkę grow. Nie poszło za najlepiej, wyszły słabe topki. Wine zrzucam na strain 😂 Za 2 tygodnie ścinka, a później wyjeżdżam, wiec może zrobię fotorelkę jak wrócę jakoś w okolicach grudnia 

To co to za strain? 100 na sucho będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, KlausKörner napisał:

To co to za strain?

Royal creamatic. Oglądałam pare fotorelek na growdiares i takie lipne były te boby 

 

37 minut temu, KlausKörner napisał:

100 na sucho będzie?

Jak dołożę pare kamieni to będzie 😂 Uprawiam micro - 0.09m2. Doniczka 4l, więc nie ma co liczyć na kokosy

Ale kto wie może jeszcze ładnie spuchnie 

Edytowane przez Zielarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...