Skocz do zawartości
point.99

2 x Power Flower, 2 x Bubble Kush

Rekomendowane odpowiedzi

@onyx  Ja mam z RQS chociaż na forum kilka osób pisało coś że nasiona od nich się popsuły ale ja tam jestem zadowolony, teraz planuje kupić nasiona z dutch-passion i sensiseeds są to sprawdzone sklepy. Mam chęć wyhodować coś klasycznego. Wiesz już jakie następne będziesz mieć?

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx  u mnie też powinno się w tym okresie zakończyć, ale inaczej wystartuję bo mam w planach dłuższy urlop do tego jeśli wszytko dobrze się zgra to chciałbym następną hodowlę mieć w większym namiocie więc za nim wszytko załatwię to może trochę potrwać, ale zobaczymy jak to będzie z podróżami, bo cholera wie czy znów wszystkiego nie wstrzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71 dzień (26 dzień flo) w miedzy czasie przelałem rośliny co odbije się na plonie, Bubble Kuch jakoś sobie poradził ale Power Flower trochę dostał po dupie. Dodaje dwa zdjęcia z hodowli kolegiDSC03444.thumb.JPG.20b808ac561a34dca8b9b66cba273117.JPGDSC03433.thumb.JPG.fd6f4c4df565a4ed956953db19cc7c1b.JPGDSC03436.thumb.JPG.72b80aba4b65c2efcdec7a898ee9f889.JPG

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx  podlewam tak jak potrzebują ale ostatnio było za często i dużą ilością wody ale nie zadręczam się bo zawsze to jakaś lekcja, teraz wszytko prostuje, zobaczymy jak mi to wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 bo to z częstotliwością to racja można przelać roślinę ale jeśli chodzi o ilość to ciężko przelać bo roślina jeśli ma zapas to ona sobie z tym poradzi i tak, często ludzi kiedy gdzieś wyjeżdżają i chcą mieć pewność że roślina nie padnie to dają dużo wody do podstawki by roślina miała na zapas oczywiście nie można robić tak za każdym razem i warto po takim zabiegu lekko przesuszyć roślinę by być pewnym że korzenie miały czas odetchnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

84 dzień (39 dzień flo) podczas przelania o którym pisałem popełniłem błąd myśląc że to niedobór azotu i dodałem azot i wyszło nie tylko przelanie ale przypaliło mi jedną z roślin co widać na zdjęciu, do tego mam problem z jasnymi górnymi liśćmi, z tabeli ciężko jest odczytać czego im tak naprawdę brakuje, może ktoś z was wie gdzie leży problem? Jeszcze trochę czasu zostało myślę że jeszcze trochę spuchną. Nie ma mnie na forum bo za bardzo czasu nie mam ale staram się sprawdzać co się dzieje.

DSC03457.thumb.JPG.2c67188c0fca70ea4b63a66005f906a3.JPGDSC03456.thumb.JPG.9586e36f1667b7843165d2b615c3a2e2.JPG

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 wow nieźle jak na 39 dzień flo. Mi sie wydaje ze jest glodna ta jedna i z największych liści zabiera sobie pokarm. Na tym etapie roślinki potrzebują wiecej jedzonka potasu i fosforu tym bardziej ze twoje kwiaty jak na ten moment są mega. Ja zawsze zaczynam od połowy dawki nawet jak widać duże braki. Pozniej woda, jak braki sa dalej daje cała dawke. Moim zdaniem tamta jedna potrzebuje PK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...