Skocz do zawartości
point.99

2 x Power Flower, 2 x Bubble Kush

Rekomendowane odpowiedzi

@Dobry_Człowiek!  też mam tak mieszający ustawiony. Po prostu mnie poniosło z ustawieniem nawilżacza. Teraz jest skręcony wilgotność mam 71% i lampa jest sucha. Zmieniłem też wylot w nawilżaczu na ten oryginalny. Ta moja przeróbka miała pewnie też wpływ na zalanie lampy. Kiedy ruszasz z następną uprawą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Dobry_Człowiek! Temperaturę utrzymuję miedzy 25C - 27C, wilgotność powyżej 70%, jeśli chodzi o światło to mam na 60% jakoś 40cm nad roślinami. Aha to te liście nie potrzebnie usunąłem. Zobaczymy jak jutro mi to wyjdzie.

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx też sobie tego życzę ale zobaczymy jak to będzie. Na razie skupię się na tym żeby  wykorzystać powierzchnię namiotu i rozłożyć rośliny tak jak się tylko da a potem usunąć nie potrzebne szczyty. Problemy zaczną się podczas kwitnienia. Ostatnio nie byłem przygotowany na ten etap, wszystko działo się szybo jak cholera , nie wiedziałem co jest grane, ale teraz już wiem jak ten etap rozwoju wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 z jednej strony człowiek by chciał by cały projekt przeszedł bez problemów ale z drugiej strony czy wtedy było by to takie ciekawe i satysfakcjonujące? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...