Skocz do zawartości
ChinQuan

Automat Blue Caramel 1x box 38x38x70 cfl/led

Rekomendowane odpowiedzi

@ChinQuan wypierdol ten syf miarodajnym tanim miernikiem jest glebowy z taka tacka. Mozesz uzyc tego co masz i glebowy z roztworem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan  nie odrywaj lisci w naturze ktos odrywa liscie? Tez mam carmela i z tego co sie dowiadywalem, ze na szczytach koncowki maja jasniejsze. Nie zagladaj za czesto jedynie na podlewanie. I dawaj z 4-6h odpoczynku "nocy" kwiaty puchna wiec jest gitara. U mnie tez Carmel tak wyglada. Tylko zawalilem, ze lst niebrobilem i tetaz musze kombinowac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan z 3-4 dni temu i tylko szczyty wiec jest ok a w ogrodzie 2 inne odmianybi tak nie maja wiec cos to znaczy

20190818_094924.jpg

20190818_094934.jpg

Edytowane przez jinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan start byl od kielka 15 lipca dzis 20 sierpnia czyli mamy 36 dzien i z 7 dni moze 10 kwitnie ten Carmel najszybciej zakwitl a jest mazar i +Speed auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jinu elegancko! Oby ładnie ci dała plonu a będzie spoko. Mam nadzieje ze u mnie wszystko pójdzie z górki. Tylko nam takie brazowawe włoski na topach już. Ale zrobiły się po opryski z soli gorzkiej.

C869D3D2-6262-4522-9573-51132F48FA03.jpeg

FF00211C-E6DE-4D7B-8637-B297CD40DDB3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza roślinka i taka ładna przewiduje że staniesz się w przyszłości globalnym plantatorem medycznej baczki i będziesz zarządzał wielką konopną korporacją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Golden Boy nie no aż takiego parcia to nie mam. Poczekam cierpliwie aż sobie dojrzeje do końca ? nigdy nie paliłem takiego swojaka wiec nawet nie mam pojecia jaka może być różnica między tym a kupnem od kogoś z niewiadomo skąd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało coś urwij wcześniej i rób próbę mikrofonu ?? Swój towar trzeba znać od podstaw ??

Moje jeszcze dobrze nie doszło a już było dziabnięte.. Suszone tego samego dnia Farelką haha ^^ 

Pozdrawiam palaczy ?? ====<~~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...