Jump to content

Mr.Squn

Members
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Mr.Squn last won the day on December 29 2019

Mr.Squn had the most liked content!

Community Reputation

61 Dobra

About Mr.Squn

 • Rank
  Coś tam wie

Recent Profile Visitors

4,500 profile views
 1. Mr.Squn

  Prąd..

  Nie chodzi o grow ? No właśnie świństwo jest to się podłączyć pod kogoś licznik a nie pod słup elektrowni ^^ Ale już wszystko wiem jak to działa także tamam można usunąć @Tester
 2. @WielebnyMerry u mnie lampy nisko, wnet dotykają. Nie pozwalam się wyciągać na starcie.
 3. Mr.Squn

  Prąd..

  Czytaj wyżej bardziej dokładniej ?
 4. @WielebnyMerry Tak, dokładnie za 2 dni mija 2 tygodnie od wyjścia ?
 5. Mr.Squn

  Prąd..

  Tak jak w temacie. Prąd na lewo.. Jakie mają sposoby na wykrywanie ubytku prądu? Ktoś się orientuję? Oczywiście nie chodzi o montowanie przedlicznikowe.. Każdy transformator ma swój licznik na rozdzielni i liczy każdą kwh czy jak to jest? Wiele artykułów jest o tym, że ktoś kradnie prąd. Wiele osób podłącza się pod liczniki sąsiada lub klatki schodowe itp, a co za tym idzie energetyka dostaje zgłoszenie i zaczyna się szukanie. A co jeśli jest połączenie przed licznikiem i nikomu nie rosną rachunki, ale prąd zanika? Elektrownia to jakoś zlicza? Tyle kwh nabite, a tyle sprzedano i liczą różnicę? Jeśli oczywiście takowe liczniki są przy tranformatorach. Ktoś potrafi powiedzieć w tym temacie? Bez spiny, pytam z ciekawości..
 6. Kabum ^^ Pogoda piękna, jestem bardzo zadowolony.. Trafiłem pięknie z wysiewem. Ze tak napisze, trafione w dziesiątkę ^^
 7. Tak to wygląda na ten czas ? Jedna ma późny start, nie chciała wybić się z ziemi. Mam nadzieję, że przetrwa. Łodyga zielona, korzeń śnieżynka,więc mam ciche nadzieję, że da radę.. Musi sporo nadgonić patrząc na jej siostrę ;]
 8. @Bimbrownik @Groovebusters te taśmy led to się chyba średnio nadają. Chyba, że patrzę nie na te co trzeba ? @Obcyk19 dzięki! Może wszystko wypali ?
 9. A dziękuję @Bimbrownik hah ;> Co ja bym bez niego zrobił.. ^^ ? ====<~~~
 10. Kto oglądał poprzednia relacje, ten wie, że był zamiar postawienia łącznie 550w paneli solarnych. Solary już są, ale zabrakło czasu i chęci do dokończenia projektu. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Żeby zaoszczędzić sobie biegania i podlewania 2 razy dziennie to wjechało automatyczne podlewanie. Podlewa na ten czas mniej więcej 250-300 ml wody pod korzeń co 3h. Na ten czas wystarczy w zupełności. Jak najbardziej zachęcam do oglądania relacji ?
 11. Witam, To znowu ja ;] Wnuczek znów dał mi parę nasion pomidorów, rzadkie rasy Auto White Widow XXL x2 , Auto Critical +2.0 x2 oraz sezonowe LSD za gramanicy. Growbox typ namiot : 80x80x160 z dwoma wentylatorami mieszającymi,4kominy i 3 uchylane wentylację dolne zabezpieczone siatka wyjściowe dla powietrza. Oswietlenie: Loading.. Siedzą w zwykłej ziemi z nawilżaczem z dodatkiem kompostu. 12.06.2020 - Czas Start.
 12. @Andi Tyle co w doniczki + potem jak szły na out miały podsypany kupny kompost. Na ten czas tylko lekkie podlanie gnojówką z pokrzyw. Obawiam się szkodników takich jak ślimaki, więc za jakiś czas, zaczną się też opryski..
 13. Wody wody!! Liście aż padnięte. I broń boże żadnych nawozow teraz. Dostały strasznie po dupie,ale idzie to wyciągnąć, no o ile żeś nie walnął jakiegoś truciciela.
×
×
 • Create New...