Skocz do zawartości
ChinQuan

Automat Blue Caramel 1x box 38x38x70 cfl/led

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Fan BMW napisał:

stawiam na okolice 20g jeśli nic jej nie zaszkodzi po drodze 

Byłbym nawet zadowolony z takiego wyniku ? Mam też postanowienie, że od zapale dopiero "swoje" wiec od początku uprawy nie wziąłem ani jednego buszka wiec lepiej niech rośnie ladnie i mocne hehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tester napisał:

nie ma co zrywać przedwcześnie niech popuchnie konkretnie 

nie no zrywac nic nie bede. Planuje tylko zerwac kilka topkow jak beda mleczne a reszte pociagnac do konca az zrobia sie bronzowe. Chce zobaczyc jaka jest roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan racze nie na tym etapie, ale nie jest to jakieś zaawansowane żółknięcie, ja bym na razie wodą trochę podlewał samą i ciekawe jak tam ph gleby, dokupił bym dolomit i rozrabiał z wodą , kosztuje grosze 

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Muraszcz @Andi Dzięki za odpowiedz. Dolomit w uk to cos takiego Dolomite lime ?  PH gleby nie jestem wstanie sprawdzic ten moj "ph metr " do niczego sie nie nadaje. PH wody ktora podlewam jest w granicach 6,1-6,5 to zawsze sprawdzam PH tester jest tez skalibrowany wiec pomiar dobry powinien byc. Ostatnio 2 podlania dałem z nawozami moze dlatego. teraz podleje sama woda.

716jNEbYPjL._SX679_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj roslinka ma 7 tydzien. Dalej są delikatne żółte końcówki jednak wydaje mi się, że ładnie rośnie. Lampę podniosłem trochę wyżej i widać ze szczyty poszły do góry. Nie wiem czy to jest pożądany efekt. Potrzymam tak z tydzień bo nawet więcej miejsca robi się w roślince. Ah zapomniałem... Przygładając sie topkom widać na nich jakby te włoski były lekko czerowanwe? brązowawe? napewno nie sa one białe. Czy to normalne ? Czy taka poprostu odmiana ?

67743124_2432727406820452_8655249375146016768_n.jpg

68247349_518091382267726_8202593065194487808_n.jpg

68322745_521964438559427_7040830598042091520_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej taka odmiana z tymi włoskami albo przypalone lekko, a ciekawe jak tam temperatura , ale to tak trochę że nic jej nie będzie lej wodę czystą z tym dolomitem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez kolo szczytu zrobily sie takie lisci i od 3 dni tylko woda a dzis dolomit kupie. Gdzie mozna dostac dolomit no 2kg a nie duze opakowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jinu Ja na ebay kupowałem 500g. Ale te żółte końcówki Nie wiem czy tez od odmiany nie zależy. Bo patrzyłem na zdjecia innych carmeli i tez miały żółtawe końcówki. Ja dałem wodę i końcówki dalej żółtawe ale nie zwiększa się tylko cały czas ten sam poziom 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...