Skocz do zawartości
ChinQuan

Automat Blue Caramel 1x box 38x38x70 cfl/led

Rekomendowane odpowiedzi

@ChinQuan chyba źle zrozumiałeś z tym trenowaniem, nie chodziło im żebyś dalej ją trenował tylko zostawił tak jak jest, już jej nie naginał dalej, tylko tak jak teraz masz ją przywiązaną żeby była tak przywiązana, bo zaczyna Ci kwitnąć jak byś ciągle naginał to byś miał drobne topki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spacer.png

Cytat

ok dziekuje za odpowiedz. Przywiazalem dzisiaj tylko duze liscie bo zaslanialy wszysyko.

 

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przywiązać można ale nie ucinać, niektórzy ucinają ale to błąd, liście roślince same odpadają naturalnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucinac nie bede. Jedynie bede je drucikiem odginał. Kurde ciekawe ile z tego wyjdzie. Gdyby tak wyszlo 20g suchego to pieknie by bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Andi napisał:

ciekawi mnie jak ten automat klepał będzie 

a no właśnie do tego tematu. Myslalem zeby sciac polowe z mlecznymi a reszte trzymac az beda brazowe. Zeby bylo mozna wytestowac 2 fazy co wy na to tak mozna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak robię często że ucinam topy w różnych fazach rozwoju triochomów i topy inaczej działają gdy są przezroczyste niż brązowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny mały update. Roslinka wyglada na zdrowa dzisiaj dostała biobizz bloom i top maxa. Podawac je razem tak ? Jakies uwagi ?

 

 

67574388_2377546528958062_3698392571899281408_n.jpg

67738186_381668842351252_7548278450033786880_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan taka uwaga mała ale to na przyszłość bo teraz już nie ma sensu się z tym bawić dosypuj więcej ziemi do doniczki aby nie było tak jak teraz że roślinka siedzi w doniczce, albo następnym razem obetnij tą doniczkę w sumie to nawet teraz można by było zrobić brzeszczotem jeśli jest ona z plastiku, bo po prostu trochę ogranicza rozrost krzaczka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pudzian @Wiesiu  Dzięki za odpowiedzi i uwagi.  Co do doniczki to myslalem o tym. Ja i tak juz ja podsypywałem XD. ja tak naprawde nie mialem pojecia ile i jak ta roslina urosnie to moja 1 uprawa.

 

A co do nawozow to dawałem polowe dawki. Mam nadzieje ze roslinka ladnie wykorzysta to co jej podałem! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...