Skocz do zawartości
ChinQuan

Automat Blue Caramel 1x box 38x38x70 cfl/led

Rekomendowane odpowiedzi

@Pan masz tez tam konto i fotorelacje. Stary ten z linku to chyba nie automat ze takiego luja wyhodował. Ciekawe co za lampe miał ze 40 cm nad roślina. Może moja jest za nisko hm.. ja mam gdzieś z 20 cm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tamto chyba fem jak mu wyszło 212 z palnta

swiatlo miał Led 240w i co dziwo świecił16 h na 8 

0.88
 GRAM /WATT/PLANT
21.74
GRAM/M²
212
 GRAM /PLANT
24.62
WATT/M²
0.1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skoczek geny ma indica. Szczerze to nie mam pojecia jaka jest różnica.. nigdy nie miałem okazji moc testować. Może kiedyś ? wciągnąłem kumpla w uprawę wiec może on posadzi sative 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan niech wbija na forum jak coś ? ? geny indica są takie że uwalają taki kanapowiec mocna bania a sativy bardziej na śmiech idzie i energia do działania, ale tak naprawde powiem ci że nie wiadomo jakie masz geny bo producenci piszą czasem tak a wychodzi coś innego, zresztą zobaczysz jaka będzie bania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dekiel no powiem mu żeby tez zrobił relacje zawsze spoko się podzielić swoimi uwagami i czasem wysłuchać zdania innych. Ale z tym to tez różnie bo ja nawozów nie dawałem a pisali mi ze popalilem ? no ja bym wolał chyba jednak sative:( nie lubię kanapowców ale o tym doczytałem po wyborze ziaren. Kiedyś paliłem bluebery i była zajebista szczerze.. a ta ma właśnie jej geny wiec dlatego taki wybór ? jak na razie pogoda dopisuje wiec roślinka sobie całe dnie spędza na dworze na noc do boxa.. foteczka ? zmienia się coś bo ja nr widzę różnicy. Ale wdaje mi się ze słońce jej służy. 

E3CA3203-EB8A-4697-8658-69F14B0A0497.jpeg

172F7698-0E3E-4E6F-9F2A-4ADAEBA571D4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan czytałem że coś tam lałeś nawozy, ogólnie do 3 tygodni powinno się jechać na samej wodzie, co do rośliny ładnie idzie topy widać jak by się zwiększyły 

Edytowane przez Dekiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dekiel no dawałem nawozy. Ale na początku dałem 1ml/l wody. A pisali ze je popalilem bo miałem żółtawe końcówki. Teraz leje po 3ml bloom i 1 ml top max i jest całkiem spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ChinQuan napisał:

Ale z tym to tez różnie bo ja nawozów nie dawałem

 

1 godzinę temu, ChinQuan napisał:

no dawałem nawozy. Ale na początku dałem 1ml/l wody

@ChinQuan nie wiem co o tym sądzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skoczek dobra dobra już nie łap mnie za słówka ? poprostu miałem na myśli to ze taka dawka nawozu organicznego nie byłaby wstanie spalić mi planta. Przynajmniej wiem ze skrupulatnie czytacie to co pisze z czego jestem bardzo zadowolony ? na koniec chcialbym z wami zapalić ale to raczej nie możliwe xp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogole mam pytanko.. ja ta roslinke cały czas od czasu doczasu przypinam tymi kablami i rozciagam te szczytyna bok zeby sie nie zaslanialy. Dobrze tak czy juz zostawic je w spokoju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...