Skocz do zawartości
ChinQuan

Automat Blue Caramel 1x box 38x38x70 cfl/led

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester no wiem wiem ale powiesiłem na tej dużej bo tak wygodniej było. Chyba rozciągnie jakas siatkę czy coś w tym boxie i położę małe topki na to. A rajstopa będzie spoko? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester takie pytanie.. myśle ze w przeciągu tygodnia bede ścinał roślinę. Teraz ma sucho i myśle czy podlać ja jeszcze boosterem? I nawozem na kwitnienie? Używam biobizz a podobno nie trzeba go wypłukiwać itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan jak stawiasz na smak to bym nie lał już, w sumie to od Ciebie zależy niektórzy nie czują tych nawozów w paleniu, trzeba być dobrym koneserem ziółka żeby je wyczuwać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan te nawozy co masz to pół biedy, najgorzej smak psuje ponoć RIPEN jest to taki dopalacz na ostatnie dni uprawy i ponoć po nim smak się psuje ale niektórzy robią porządnie płukanie gleby i usuwa się ten posmak można też Water Curring zrobić dodatkowo poprawia moc i smak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinskie diody cob te ze starterem nie potrzebujace zewnetrznego zasilacza, sa tanie praktyczne i nie nadaja sie do uprawy canabis. Skladajac swoj panel tez bralem pod uwage uzycie ich jako zrudlo swiatla, kumpel ktory sam jechal na tych cobach mocno mnie na nie namawial. Ale wtedy nikt nic o nich nie wiedzial, a ja nie chcialem byc krolikiem doswiadczalnym. Wiec zaczelem szukac, czytac i ogladac, no i wyszlo na to ze wszystkie info. jakie znajdowalem o tych chinczykach (fotorelacje,youtube i sprawozdania na roznych forach dyskusyjnyc przemawialy na niekorzysc tych diod cob. Nawet MIGRO przetestowal je ostatnio na swoim kanale, podam link on tam wszystko ladnie pokazuje  i wyjasnia  ?

 

Edit. Ja na Twoim miejscu powiesil bym tego clfa (jesli go jeszcze masz), i jesli trzeba by bylo przetzymal bym planta nawet o ten tydzien dluzej, w nadziei ze jeszcze spuchnie.

 

 

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN a co Ty teraz z tymi ledani xp sam mam taki panel własnej roboty. Roślina pod nim rosła całkiem spoko. Wiadomo ze na duze powierzchnie się nienadają ale no boxa 40x40 to śmiało można jechac. Tyle ze nagrzewają się teoche i potrzebny wentylator albo duży radiator 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze ze diody cob sa zle, wrecz przeciwnie, sam uzywam panelu led. Wszystko zalezy od tego jakie diody stosujesz.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, CheMsKuN napisał:

Ja nie twierdze ze diody cob sa zle, wrecz przeciwnie, sam uzywam panelu led. Wszystko zalezy od tego jakie diody stosujesz.

A Ty jaki masz panel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paneli mam kilka, ale aktualnie uzywam cos takiego, 4x  Citizen CLU 048 puszczone na 250W, red boster ( 12x  CREE Photo Red 660nm kazda po 3W), chlodzone dwoma wiatrakami (120x120). A Ty ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, CheMsKuN napisał:

Paneli mam kilka, ale aktualnie uzywam cos takiego, 4x  Citizen CLU 048 puszczone na 250W, red boster ( 12x  CREE Photo Red 660nm kazda po 3W), chlodzone dwoma wiatrakami (120x120). A Ty ?

Ja mam chińczyka Kingbo. Nie mam porównania z innymi panelami ale wydaje mi się ze jest całkiem spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz cos  o nim (ile W itd.) to powiem Ci czy dobry. Troche sie na tym znam.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...