Skocz do zawartości
ChinQuan

Automat Blue Caramel 1x box 38x38x70 cfl/led

Rekomendowane odpowiedzi

@ChinQuan bo własnie może przestałeś lać nawozy i zatrzymałeś postęp nadmiaru nawozów, jak się nie powiększa to nie będzie miało to żadnego wpływu może minimalnie mniejszy plon, każdy nadmiar lub niedobór substancji odżywczych powoduje jakieś tam straty na plonie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo i faktycznie typ co mi dal pestki mowil ze to carlel cos tam teraz mi sie przypomnialo.Dzieki. Bo +speed auto i mazar tez dostawaly taki sam nawoz w tych samych proporcjach i nie maja takich lisci.@ChinQuan  dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jinu ale ja tego nie jestem pewny. Tak wnioskuje bo innych relacjach z różnych forów. Jakby nie było to są mieszanina genów.. bo ja nadwoziem bardzo mało.. i ostrożnie podlewam te ostroznie zawsze mierze pH a końcówki zrobiły się żółtawe i tak sobie rośnie. Nie chce jej utrudniać życia wiec na razie poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bede jej co chwila zminial światło podlewanie a to nawóz a to dolomit w to woda.. to więcej strace na płonie niż z tymi żółtymi końcówkami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze mam teorie ze ma za mało nawozu i wyciąga z liści. Bo dolne partie tez usuchaja ale wolno i to niby normalne. Dolne duze liście. Nie chce sprawdzać tego bo mam jedna tyko roślinkę i mi szkoda ja zmarnować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...