Skocz do zawartości
początkujący

3x White widow auto 1x Auto Tropicanna Glue

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, początkujący napisał:

myslisz że się odbuduje jak dzisiaj jeszcze pójdę ja podlać na noc? Dam jej 1l wody 

jak jej nic nie zje i znowu nie przesuszysz to się odbuduje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wypad na spota i kolejne problemy... Na gorilli ktoś mi wykonał super cropping nie mam pojęcia kto ale widać że żyje bo łodyga poszła do góry jeden plus w tej akcji, a white window zaczęła kwitnąć i chyba pokazuje jakies niedobory? doradzi ktoś? Na kwitnienie nic jej nie lałem bo nic nie mam dzisiaj zamawiam biobizz bloom ona jeszcze coś urośnie czy już nic? A Jack herrer jakiś jest niedorobiony bo nic nie rosnie albo to coś z mojej winy 

IMG_20210616_203409.jpg

IMG_20210616_203740.jpg

IMG_20210616_203259.jpg

IMG_20210616_203251.jpg

IMG_20210616_203340.jpg

IMG_20210616_204603.jpg

IMG_20210616_203501.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue dlatego pyta ludzi bo na internecie często bzdury są a człowiek który napisze to nic złego prawda ? Fakt może i nic nie wie ale może się nauczy tez zapewne robiłeś to 1 raz kiedyś i może znałeś się lepiej albo i gorzej 😉 ja trzymam kciuki aby ten człowiek miał dobrą roślinkę i myśle że sie czegoś nauczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący @EneDue biorąc się za growa pasowało by mieć jakieś podstawowe informacje na ten temat A na forum jest od tego żeby w jakiś konkretnych przypadkach mógł ci ktoś pomóc. Forum służy do pomocy A nie nauki moim zdaniem. Tutaj ludzie będą ci doradzać co powinieneś zrobić  lepiej A czego nie robić itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frugo masz poniekąd racji ale nie każdy ma czas lub chęci na czytanie forum itp ,w moim przypadku zanim robiłem fotorelacje czytałem całe forum i z tego wyciągałem wnioski i jakoś moja roślinka nie ma problemów 😉 (zanim zacząłem przeczytałem i trochę zebrałem cennych informacji) wiec polecam ci to tez zrobić a będzie wszystko okej @początkujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XXL-Skun no wiadomo 😄 czytanie czytaniem ale praktyka robi swoje, za rok lepiej sie przygotuje i nie popelnie tych samych bledow, widzialem twoje roslniki i widac ze jestes bardziej oczytany i masz reke do tego pozdro i powodzonka

Edytowane przez początkujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XXL-Skun Jakie życie taki rap, jaka wiedza taki krzak 😅 a tak na poważnie @początkujący na błędach się uczy najlepiej, z pierwszej uprawy może i wyciągniesz mniejszy plon ale za to wyciągniesz dobrą lekcje jak dbać o rośliny, co by nie było z farcikiem i do przodu 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący dobrze tylko mogłeś drugi sznurek przeciągnąć na wysokości szczytu bo roślina ci się podniesie od miejsca przez który przechodzi sznurek. Zobacz jak u mnie sytuacja wyglada F7AEE3AD-B114-4540-9EBB-2F21DCCBF168.thumb.jpeg.aedf3dd3f042f44e640ecfafdf177987.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...