Skocz do zawartości
początkujący

3x White widow auto 1x Auto Tropicanna Glue

Rekomendowane odpowiedzi

@EneDue dobrze pokazuje 

Narazie ładnie topki  puchną bo mają słoneczko  od tygodnia i pogoda ma być ładna więc mam ja zamiar trzymać do końca października a jak będzie pleśń to będę ciachal szybciej, nawozów cjuz jej nie będę lał jedną gałąź musiałem podeprzeć bo się lekko oderwała

IMG_20211004_120010.jpg

IMG_20211004_120249.jpg

IMG_20211004_120303.jpg

IMG_20211004_120337.jpg

IMG_20211004_121324.jpg

IMG_20210930_142739.jpg

IMG_20211004_120158.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue  No śledzę twoja fr pecha miałeś w chuj z tymi sarnami mi się poszczęściło bo tylko jedna odpadła od dzika, tak w ogóle to w tym lesie jest mało zwierzyny bo raz mnie leśniczy złapał jak wychodziłem z miejscówki z wiadrem i on do mnie takie coś - są jakieś grzyby a ja ze nie i się pytał czy widziałem jakąś zwierzynę i wgl, mówił że chodził po całym lesie i nie widział ani jednego zwierza a chciał pułapek nastawiać

Plechy na razie brak trichomy już wszędzie mleczne więc jest dobrze, topki nie są takie duże ale za to zbite 

IMG_20211013_174436.jpg

IMG_20211013_174618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poszła scinka i wyszło 120 suchego, jeszcze dzisiaj coś tam ucialem ale jest masakra bo nie miałem gdzie suszyć i wpadłem na suszarkę do grzybow... Nigdy więcej zioło się przesuszylo i śmierdzi jakimś mlekiem splesnialym ,coś będę kombinowal kupiłem saszetki boveda i spróbuje to jakoś nawilzyc 

Później wrzucę zdjęcie topkow bo na razie nie mam czasu 

IMG_20211021_200448.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym tylko przy scince w nocy bo za bardzo się boję tak po nocy po lesie łazić i po krzakach@mirecki zrobię na jednym topku water curing i zobacze czy coś da ale jak smakowalem to smak ma dobry i nie gryzie tak w gardło to nie jest tak źle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...