Skocz do zawartości
początkujący

3x White widow auto 1x Auto Tropicanna Glue

Rekomendowane odpowiedzi

@początkujący kup dżem i umiejetnie ponakladaj na drzewa, krzaki w okolicy. Sarny beda szukac slodkiego tam, a nie przy roślinie. Oznaczaj tez teren kolo rosliny (tylko nie na🤣) zawsze jak tam bedziesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git dobry pomysł na pewno wyprobuje bo mam sporo dżemu, mrówki pod doniczka to problem? Bo dzisiaj byłem wyciąć doniczki a tam pełno mrówek pod spodem i trochę u góry a roślinki przeżyły przez te ulewy 

IMG_20210524_173433.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była ścinka pierwszej ww tylko wysuszyć i palić 😄 a tak serio musiałem wyrwać z ziemii  bo ktoś tam wszystko skosil ale roślinkę zostawił nie wiem czemu ale lepiej nie mieć przypalu 😢😩

IMG_20210527_131826.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema white window ładnie bujnela do góry bo w końcu ładna pogoda się zrobiła a ta mniejsza to big gorilla fast jeszcze posadziłem w niedzielę 3x auto Jack herer ale na razie tylko jedna wyszla trochę z ziemii i do tego dzisiaj posyłałem na ślimaki wokół roślin 

IMG_20210602_163944.jpg

IMG_20210602_163931.jpg

IMG_20210602_164020.jpg

IMG_20210530_153817.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki  dzisiaj bylem na spocie i posypalem tak samo jak ty masz na zdjeciu w fotorelce

niestety dwa nasionka mi zgnily od deszczu i tylko jeden jack herer wyszedl z ziemii, dzisiaj bede kielkowal ww i cream kush 

mam takie pytanie male roslinki sie nie udusza jak sa przykryte butelkami z dziurami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, początkujący napisał:

mam takie pytanie male roslinki sie nie udusza jak sa przykryte butelkami z dziurami? 

zależy jak to zrobiłeś i jakie warunki będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdjalem butelki i liście były trochę pomarszczone albo mi się wydaje ta wieksza to gorilla a ta mniejsza jack herer słabo rośnie może przez ta temperature, mogę w takie upały dać im po 500ml wody żeby nie latać co drugi dzień? Czy lepiej nie?

IMG_20210607_172841.jpg

IMG_20210607_172829.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki  no szkoda, też lipa że nie ma jakiegoś źródla wody koło spota bo muszę z domu brać wodę lub z działki teraz tego nie odczuwam bo biorę butelkę 2 litrową i idę a co będzie później jak beda więcej wody potrzebować :D 

Dzisiaj podlalem ww pierwszy raz nawozem biobizz 0,5ml na 1l wody, muszę coś posypać na mrówki bo sobie zrobiły domek pod doniczka i obok i się boje ze coś się stanie z roslinką, a w gorilli są ziemiórki czy jakoś tak takie czarne muszki i muszę się ich pozbyc ale nie mam pojęcia jak 

IMG_20210608_190034.jpg

IMG_20210608_190055.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa potrzebuje pomocy gorilli coś dolega ale co? Lałem sama woda z kranu a ziemia uniwersalna, myślałem nad przesuszeniem albo ziemiórki korzeń uszkodziły lub jakiś niedobór? Na internecie tylko znalazłem że to przenawożenie ale odpada bo nic jej nie dawałem, też może być złe ph czy odpada?

IMG_20210610_132306.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...