Skocz do zawartości
początkujący

3x White widow auto 1x Auto Tropicanna Glue

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko niestety to co w necie piszą sprzedawcy jest tyle warte co wszyscy wiemy... Powierzchnia jaka oświetlają lampy, jak stosować nawozy, czas kwitnienia itp itd. Nie wszystkie firmy, ale większość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki  mam zamiar kupic antibissan wystarczy 1l? a tak szybko wysadzam bo chyba wyjezdzam na miesiac w sierpniu ale to jeszcze nie jest pewne, tak jeszcze myslalem zeby dokupic jakies pestki bo duzo miejsca mam na spocie

ww wyszla z ziemii a tą wiekszą ww trzymam na innym spocie troche przypalowym i tylko w nocy tam chodze :/ 

hujol 012.jpg

hujol 014.jpg

hujol 013.jpg

hujol 011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy automaty dadzą rady. Mam podobną sytuację tyle że moje lecą ja outa za jakiś tydzień A zapowiadają się deszcze. Powodzenia życzę będę obserwował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337  tak dwie roslniki w doniczkach 10l druga ma troche mniej a trzecia wsadze w ziemie na spocie,@Frugo myslalem tez o tych deszczach moze mi to jakos zalac  roslinke czy da sie jakos to zabezpieczyc np butelke nalozyc? temperatura chyba juz nie zaszkodzi bo nie ma byc tak zimno tylko lipnie ma byc ze sloncem przez pare dni ale mnie zadowoli jak bedzie nawet z tego 5g 😄

a to ta na tym przypalowym spocie kolega stoi na czatach a ja szybko tam wchodze podlewam i spadam 

hujol 016.jpg

hujol 015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący Zadaszenie byś musiał dać nad całą doniczką, by ci nie zalało, co da nałożenie butelki na roślinę, jak ci deszcz i tak zaleje ziemie w doniczce ? Wyciąłbym spody w doniczce albo wsadzał do ziemi bez doniczek, bo jak faktycznie przyjdą obfite deszcze, a rośliny będą w doniczkach ze spodami, to korzenie rośliny będą pływały w bagnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@początkujący  Nie wiem, co wyjdzie z tych zadaszeń i czy nie będę , jakoś ograniczały światła, ale powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący weź nawet sekator czy nożyczki i tnij to i dawaj w glebę. Roślina jest mała więc jeszcze takie duże korzenie nie są. Sam dół odetnij delikatnie i wsadz nawet z tą donicą. Dziurę wykop, przekop glebę, donica do środa i polej wodą albo odlej się na nie (azot jest potrzebny, zwłaszcza organiczny 😁). Będziesz miał większego krzaka, większe plony a i nie będzie narażona na wysychanie. Jak boisz się że będzie za sucho to dodaj hydrożel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki to wytnę te doniczki tak jak napisałes. Byłem przed chwilą u roślinki po deszczu a na doniczce cztery ślimaki wspinają się po doniczce.... Wywaliłem je i nałożyłem wiadro przezroczyste, do poniedzialku musi to być założone i kupuję coś na ślimaki w ogrodniczym sklepie, mają tyle dookola innych roślin a muszą akurat moja wypierdalać :'/ myślę że to był błąd tak wcześnie to wysadzać

IMG_20210514_235802.jpg

IMG_20210514_235659.jpg

IMG_20210514_235707.jpg

IMG_20210514_235800.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, początkujący napisał:

mam pytanie to dobrze ze już trochę od niej czuć ziołem  czy źle?

ma czuć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na spocie dolki porobić i płot z grubszego sznurka tym razem może nie przejda, tropiccanna przezyla cudem ale na końcu doniczki rośnie to jej nie zaszkodzi? ww też trochę podrosła po tygodniu

IMG_20210520_142057.jpg

IMG_20210520_142119.jpg

IMG_20210520_144721.jpg

IMG_20210520_142143.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...