Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy właśnie tez byłem zdziwiony wiec zleciłem kupno koledze z dani ogólnie z mojego miasta ale tam pracuje No i na paczkomat bo to prywatna osoba ale po 620-680 widziałem tez

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Annigmato  To spoko, fajnie ci się trafiło. Sam bym nie powiedział, że do 500 zł da się dostać panel led , jaki pokryje twoją powierzchnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@Annigmato  To spoko, fajnie ci się trafiło. Sam bym nie powiedział, że do 500 zł da się dostać panel led , jaki pokryje twoją powierzchnie.

Pierwszy raz na plus miejmy nadzieje ze dale tez tak będzie oby z fartem mogę napisać do niego czy ma jeszcze taka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Annigmato Powinieneś być zadowolony i to jeszcze za tak niewielkie pieniądze to już całkiem, bo raczej nic lepszego za taką kwotę z paneli led na swoją powierzchnie byś nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Annigmato  Ha norma , zawsze pojawiają się podejrzenia, jak idzie za dobrze. Jest takie przysłowie: " Nie martw się , gdy jest źle , bo będzie lepiej; martw się, gdy jest dobrze, bo będzie gorzej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24/04/2021 o 16:41, Annigmato napisał:

80x60 ale znalazłem marsa reflektor 96 @Szym napisał ze da radę 

gdzie to napisałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato aha to ta, realny pobór 207W na taki styk powinna przejść chociaż producenci często naginają i po jednej stronie mogło by zbraknąć lekko światła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym spoko jak będzie za mało coś się dołoży ale wydaje mi się ze nie wiele na start jak napisałeś będzie nic narazie innego nie wymyślę może w przyszłości pójdzie upgr ale widziałem duże namioty z ta lampa i nie wyglądały te krzaki jakoś strasznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25/04/2021 o 21:55, Annigmato napisał:

@Szym spoko jak będzie za mało coś się dołoży ale wydaje mi się ze nie wiele na start jak napisałeś będzie nic narazie innego nie wymyślę może w przyszłości pójdzie upgr ale widziałem duże namioty z ta lampa i nie wyglądały te krzaki jakoś strasznie 

Kolega forumowicz słusznie zauważy ze lampa musi być 60 cm na roślina wiec odpada żeby kto do niejakiego boxa nie zamawiał sobie tego Mars hydro reflektor fajna lampa ale trzeba mieć wysoka szafę No i cena 499 zdecydowałem się na 2 x p600 150€ za 2 szt dzięki @Zielone krainy @Szym

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama planuje sobie złożyć boxa.

Mam pytanie.

Czy Mars Hydro TS600 na boxa 40x40cm da radę na weg i flo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś sklep z europejskim magazynem gdzie mógłbym kupić ViparSpectra Pro Series P1500 LED Grow Light za dolary z niskim kosztem wysyłki.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, LiitlebigWeed napisał:

zna ktoś sklep z europejskim magazynem gdzie mógłbym kupić ViparSpectra Pro Series P1500 LED Grow Light za dolary z niskim kosztem wysyłki.??

Ja na ebay.de znalazłem VIPARSPECTRA nawet maja opcje dwu pak pare € taniej tylko ja skupiałem się na p600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...