Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzałem nawet na brytyjskim amazonie i innych amazonach ale koszty wysyłki z europy są wyższe niż z usa. z usa to 40 do 45 $, za wysyłkę a z eu to sobie wymyślili 40 eurosów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich potrzebuje niedrogie ale wydajne #oświetlenie dla 1 roślinki auto 

 

Po wielogodzinnych poszukiwaniach, pomysł był na 3 ledy (żarówki łącznie ponad 6000lm)

Hps 100w (ale raczej odpada bo może być za gorąco w małym boxie)

 

Aktualnie raczej wybór padnie na ten panel  https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w

Jeden pomysł jaki mnie nachodzi jeszcze to Led cob 50w dołożyć radiator i wentylator z pc i pytanie  która opcja zrobi lepszą robotę

https://allegro.pl/oferta/cob-50w-epistar-full-spectrum-230v-9979960730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi Miałem 2 x atiss 300w roomie 2x1 i jeżeli będziesz chciał mieć zaplanowany cały obszar po brzegi zewnętrzne rośliny będą się giely do środka. Ale. lampy godne polecenia. 

Btw mam na sprzedaż dwie z fakturą i użyte raz do pełnego cyklu. 🙂

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog

Eloo Panewki to znowu ja.

Kupilem Led spider farmer sf 4000 poczatkowo mial isc do boxa 110x120. 

Lecz jednak po dlugiej przerwie bez konopi czuje niedosyt. Box jednak bedzie 165x110

Z racji tego potrzebuje drugi panel led co wypelni brakującą przestrzeń.

Czyli 45x110 co byscie polecili ?

Przypominam ze nigdy nie używałem ledów.

Nadal nie jestem do nich przekonany chodz to juz z 6 lat minelo albo wiecej.

Edytowane przez Ginekolog
Literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ginekolog trochę powierzchnia nietypowa musiał byś jeden panel konkretny albo dwa na taką powierzchnię zastosować, ile masz kasy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog

@Szym Ledwo co kupilem spidera sf 4000 za 3k wiec nie wiem moze max 1000 zl na ta dostawke albo 1300 max.

Powierzchnia troche nietypowa to fakt i na dodatek niska w jednym miejscu bo tylko 144 cm wysokosci a max 180 i dokladnie bedzie 115 cm szerokosci.

Spidera kupilem z mysla o wymiarach 120x115 a reszta to mial byc drugi wege box 45x115 cm z lampkami typu MH a nie chce mi sie jednak bawic w wegi i wolal bym zrobic raz a wiecej i mieć spokój na ponad rok czasu.

 

znalazlem cos takiego chodz wolal bym spidera jakiegos by razem podlaczyc

Lampa LED Mars Hydro TSL 2000. Niby wymiary pasują by razem ze spider farmer sf 4000 ogarnął pomieszczenie do 165x115.

 

 

Edytowane przez Ginekolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ginekolog napisał:

Lampa LED Mars Hydro TSL 2000

no ta by była tylko nie wyrobisz się w budżecie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy wysokość boxa/rośliny wpływa na wybór mocy oświetlenia? czy tylko powierzchnia w m2 ma znaczenia a wysokość jest dowolna? 
Myślałem strzelić ledam 35W na ok. 40x40x120 i robić LST na automacie, będzie git? Czy inwestować w 60W w takim przypadku ? 
Pozdrówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mleczyk napisał:

Czy wysokość boxa/rośliny wpływa na wybór mocy oświetlenia?

nie wysokość boksa nie wpływa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...