Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@fxxx1337 Ja nie chce nic bardzo mocnego, bo wole wiedzieć, jak się nazywam po zapaleniu. Miałem ciąć na 10 % bursztynu, ale nie sprawdzałem trichomów i roślina mnie zaskoczyła czasem, w jakim dojrzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja się posługuje lupą kupioną z 25 lat temu, na jakimś rynku w katowicach. Zdjęcia dobrego nią nie zrobię, ale patrząc okiem ocenić się da.

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 To przytopowe, ale nie jestem w stanie zrobić zdjęcie tym czymś , by pokazywało więcej i wyraźniej.

@konopny_janusz Moja nawet daje radę, ale mikroskop byłby lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Przyjdzie to się przekonasz czy zdaje egzamin. Może mimo, że jest dość tani to będzie spełniał swoje zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Też bym kupił, ale nic teraz z netu nie zamawiam, bo wole dmuchać na zimne z taką ilością palenia, jaką mam w szafce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No jasne, ale i tak skoro lupką, jaką mam mogę sprawdzić tri to po co mam ryzykować, że się do mnie zgłoszą po kupnie mikro? Co im wpadnie w PL do głowy tego nie wiem, nie chce sprawdzać czy im coś nie odstrzeli i nie postanowią sprawdzić czy zamówienie mikroskopu nie wiąże się z uprawą. Może to paranoja, ale wole mieć paranoje niż pewnego dnia usłyszeć pukanie do drzwi i zobaczyć kryminalnych.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  Dokładnie, nie chodzi o obłęd, ale o to, by nie narażać się niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...