Skocz do zawartości
Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

W podsumowaniu jestem bardzo zadowolony, bo choć wyszło mniej niż się spodziewałem to wyszło i tak świetnie, a palenia mam w tym wariancie na około 8 miesięcy i to jest naprawdę fantastyczne palenie, jakie spełnia moje wymagania. Miałem palić dzisiaj LSD, ale nie zapaliłem, bo napiłem się alko i wolałem zapalić Purple Haze, aby się zrelaksować, a nie wystrzelić w kosmos, bo LSD ma przewagę indyki i było na bursztynie , jaki dochodził miesjcami na moje oko do 35 %, więc sobie odpuściłem, wystarczy mi mocnej fazy po wczorajszym Acapulco gold, a to była w przewadze sativa, więc dzisiaj z LSD nie skorzystam.  @Tester Możesz to zamknąć, ale i tak wiem, że nie zamkniesz, jeszcze mi poprzedniej, jaką zakończyłem w 10 lutego 2021 roku nie zamknąłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner  Wapowałem, nie palę, jak na razie niczego. Po zwapowaniu niecałej kolby haj jest, jak dla mnie mocny, ale jeszcze nie wymyka się sytuacja spod kontroli umysłu. Daje mocną banie, jak przy nawaleniu się alkoholem, jedna kolba daje efekt bani, jak po 7-8 mocnych piwach, ale do tego wchodzi euforia, umysł jest kreatywny i szuka zajęcia , jakie go odpowiednio zajmie. W moim przypadku nie zauważyłem, by ciągło mnie po LSD do głupot, wchodzę wtedy w stan umysłu, w jakim mam ochotę zwykle na poważne sprawy, ale ogólnie jak dla mnie bardzo fajna faza, przy jakiej i umysł i całe ciało są odprężone i zrelaksowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...