Skocz do zawartości
Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
19 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@point.99 No obstawiam, że wyjdzie finalnie pomiędzy 300-400 g suchego, mimo że to tylko 0,32 m2.

Jak zakładasz ponad 300 to szykują się murzyńskie pały. Na taką powierzchnie 200 to jest duży sukces. Lubię oglądać boxy w których jest ciasno, dużo wyzwań po drodze, ale jak im sprostamy to przełoży się to na ilosć.

 

Pozdrowik.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niewiemalesiewypowiem  Możliwe, że się przeliczę, ale sugeruje się poprzednim wynikiem i obrazem tego, jak na poszczególnych etapach to wcześniej wyglądało. Wcześniej , gdyby mi jedna nie zhermiła to mogłem liczyć na 300 g, ale z racji zhermienia jedna nie była liczona i wynik z 3 sztuk w tym boxie wyniósł 220 g.

@konopny_janusz  No w miarę ładnie leci ziomku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry  Jak na razie nie narzekam, wszystko idzie w miarę gładko, ale wiem, że jak to w życiu w każdej chwili coś się może skomplikować. Dzisiaj u mnie dostały pierwszy raz pół dawki Plagron GS poza standardem, jaki im do tej pory lałem, więc powinny być zadowolone. Robiłem tak sam dla siebie porównanie zdjęć z obecnej uprawy i poprzedniej i obecna wypada w mojej ocenie znacznie lepiej. Jak strzelisz fotkę swoim koło 25 dnia to porównamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry 

Nawozy, jakie posiadam:

Cannazym

Canna rhizotonic

Canna terra vega

Canna terra flores

Calmag Biobizz

Plagron green sensation

Obecnie leci wszystko poza rhizotonic i cannazym, bo je już skończyłem podawać.  Teraz na zmianę w różnych proporcjach vega , flores, calmag i gs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...