Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

Zioło spakowane, nie ważyłem dzisiaj, bo i tak "smród" był duży, a nie chciałem zawalić zapachem zioła całego domu. Jutro poważę, a dzisiaj tylko fotka pokazująca ilość w porównaniu z zapalniczką.

100_3254.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 Zapaliłem przed chwilą liście topowe, jakie zgoliłem z Haze, masakra, jak Haze tak klepie, a to głównie sativa, to LSD powinno masakrować , a Acapulco gold o ile coś z prawdy jest w tym, co pisał tutaj @KlausKörner to powinno być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KlausKörner  Nie wiem jeszcze. Wieczorem na spokojnie poważe i porobię zdjęcia. Coś tam przypalę, ale nie wiem czy LSD czy Acapulco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KlausKörner  Purple Haze, ale to tylko mały krzaczek był, jaki rósł w doniczce ok. 2 l. Tak na spróbowanie zasadziłem, a tak to mam LSD i Acapulco gold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@KlausKörner  Purple Haze, ale to tylko mały krzaczek był, jaki rósł w doniczce ok. 2 l. Tak na spróbowanie zasadziłem, a tak to mam LSD i Acapulco gold.

Mały krzaczek, doniczka 2l, a cały słoik suchego wyszedl😎🥇

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KlausKörner Ale tam wiele nie ma, to co wypełnia słoik to głównie największy top, jaki rósł na szczycie, a pozostałe to takie małe topki poboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Podsumowanie jest takie, że wyszło mniej niż się spodziewałem, ale dałem im też mniejszy czas na kwitnienie, bo 64 dni, a nie jak poprzednio 95 dni. Tamtym razem wyszło 220 g tym razem w sumie wyszło 260g. Sam jestem zadowolony, bo to i tak jest więcej niż potrzebuje. Robię zdjęcia większości w torebkach, bo nie mogę tego wysypać i zważyć, gdyż poziom zapachu nie byłby na obecne warunki dla mnie akceptowalny.

 

100_3265.JPG

100_3266.JPG

Ph.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acapulco Gold jeszcze nie miałam okazji palić, ale Critical i LSD to jedne z moich ulubionych.

Czyli z 4 roślin masz 260g ? 

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KlausKörner  Acapulco gold to mocny temat, mocniejszy w działaniu od Purple Haze, a przynajmniej działanie jest przeze mnie silniej odczuwalne. Faza jest zmienna od początkowej lekkiej euforii po głęboką zadumę nad jakimś ważnym tematem , a potem zaczyna lekko przygniatać umysł swoją mocą, ale jednocześnie to nie jest męczące , cały czas czuć odprężenie i stan choć jak na sativę jest dość mocny to jest bardzo ciekawy, ale nie polecam komuś, kto pali tylko od czasu do czasu, czy wapuje, co jakiś czas, chyba że chce naprawde mocnej fazy. Ja wapuje prawie codziennie około 1 g +/-, a teraz zapaliłem z wapolyzatora około 0,1-0,2 g ( lekko ponad kolbę) i wystarczy, bania mocna, ale pod kontrolą.

@Czarownica71 No w sumie z 4, bo głównie 4 sztuki się liczyły, gdyż rosły w doniczkach 8 l, a dwie pozostałe w 1 l i 2 l. Jednak roślin było w rzeczywistości 6.

 

     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czarownica71 Na następny raz na pewno nie posadzę tak wiele, ale chciałem się pobawić.  Ty na scrogu może zebrałaś 0,5 kg, ale na pewno nie z powierzchni 0,32 m2. Ja bawię się na stosunkowo małej powierzchni w stosunku do plonu, jaki z niej zbieram, ale na przyszłość nie planuje więcej takich akcji. Ograniczę się do dwóch roślin, czyli tak jak napisałaś, ale zgarnę mniej, około 140 g i tak będzie w mojej ocenie lepiej, bo nie ma, co szaleć i tak uprawiam dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy też mam zioło tylko dla siebie, fakt miałam 4 rośliny na 1m/2 😉

Też przechodziłam przez etap zabawy, LST i innych fikołków. Już mi przeszło. Teraz albo automaty jak je natura stworzyła albo SCROG.  

Jestem nowa w tej grupie, i wciąż nie mogę wyjść z szoku, że tu niektórzy trenują automaty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Czarownica71 napisał:

albo automaty jak je natura stworzyła

Jak natura to sezony, chyba że się mylę 

12 minut temu, Czarownica71 napisał:

Jestem nowa w tej grupie, i wciąż nie mogę wyjść z szoku, że tu niektórzy trenują automaty. 

Czasami nie ma wyboru :bongrip:

Edytowane przez Morenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Czarownica71 napisał:

Jestem nowa w tej grupie, i wciąż nie mogę wyjść z szoku, że tu niektórzy trenują automaty

LST bardzo dobrze działa na automaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...