Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ja ciekawy jestem ile wyjdzie mi na sucho z pin  exp auto bez głównego szczytu, a zaraz po nim powinien dojść auto g13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Czarownica71 napisał:

@Morenn fotoperiod trenuje a automaty jak natura stworzyła, ja nie trenuje automatów. 

 

A nie trenowanie automatów w twoim przypadku wynika z doświadczenia, czy z założenia nie trenujesz? 

Ile średnio zbierasz z auto, bez lst? 

@Zielone krainy dziękuję za trip raport, aż miło się czyta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KlausKörner Przed testami. W piątek wapowałem Purple Haze, w sobotę Acapulco gold, a dzisiaj czas na LSD, ale to późnym wieczorem, bo póki trwa dzień chce być komunikatywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Wrzucam zdjęcia topów, jakie zrobiłem na szybko, bo w domu temperatura 30 C , okna pootwierane, bo w pomieszczeniach jest piekarnik, a zapach po otwarciu worków jest bardzo intensywny i szybko wypełnia przestrzeń.

A.JPG

L.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy drapie po gardle jak się to wapuje? Ja sobie myślę, żeby na swojej future nie robić wc tylko zwykły curring. Gdzieś czytałem że ludzie nie robią wc na odmianach które mają smaki owocowe tylko na tych leśnych, sosnowych. Future ma zdefiniowane: mango, ananas, i to wszystko po wc przepadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Nie, jest bardzo gładkie, nic nie drapie, nie krztusi, a przynajmniej mnie. Poprzednie wyszło znacznie gorzej niż to obecnie. Jednak smak Acapulco gold mi tak średnio przy wapowaniu podchodzi, ale nie wapuje się tego nieprzyjemnie, po prostu jakoś smak ziemistości z lekką nutą orzechu mi nie do końca odpowiada, ale za to efekty rekompensują smak, jaki jest poprawny, i jak ktoś lubi w ziole akcenty ziemiste, orzechu, drewna, to by mu prawdopodobnie w pełni odpowiadało także pod względem smaku.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  dobra ja zaryzykuje i będzie zwykłe suszenie, od ostatnich 3,5 tygodni leje samą wodę, nie powinno być tragedii myślę. Widzę po black widow jak wc zjada towar, z topka wielkości ręki robi się topek wielkości połowy ręki 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz U mnie jest dobrze, ale ja lałem GS on robi swoją robotę, potem tylko tydzień wody z miodem i to wystarczyło, nie czuje nawozów, a para przez gardło przechodzi gładko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  kurde to potrzymam ten tydzień jeszcze żeby podlać wodą z miodem, bo tego nie zrobiłem. Black widow dzień po podlaniu wodą z miodem złapała plechę więc boję się tego miodu 😄

ale spróbuję. Ścinka będzie w 117 dniu, trochę bursztynów powinno już być

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz U mnie zero plechy, wszystko czyste , więc jestem zadowolony, ale jak u ciebie zdarzały się już problemy z plechą to nie wiem czy warto ryzykować, bo może lepiej zgarnąć to, co jest z lekko gorszym smakiem, ale bez plechy, ale to już sam decyduj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie oczekuje nie wiadomo jakiego smaku, chodzi mi tylko o to, by podczas wapowania nie rozwalało mi gardła, co już kiedyś doświadczyłem przy pierwszej uprawie, chociaż wtedy jeszcze wapo nie miałem, tylko zwykłe jointy paliłem 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Jak 3,5 tygodnia leciałeś na samej wodzie to moim zdaniem nie ma prawa, aby było dalej czuć nawozy w paleniu, i by cię związku z nimi coś drapało w gardle.  Miód ci może w tym wypadku tylko delikatnie poprawić smak i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...