Skocz do zawartości
420Dominik420

White Widow Auto + No Name

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
12 minut temu, Szym napisał:

to już do wody dodać dolomit i podlać szybciej go roślina otrzyma 

Dokładnie tak, dolomit podsypany pod roślinę zbyd wolno będzie się "rozpuszczał, dolomit miesza się z ziemią przed uprawą, wtedy jest czas by się to przegryzło. Szym dobrze napisał. Rozrób z wodą i podlej(dokładnie tu nie pomogę odnośnie proporcji itp). Możesz w aptece Kupić sól epsom (siarczan magnezu) i spryskać.

 

Ten drugi nawóz tak jak pisali jest jescze gorszy.

 

Pozdrowik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tak. Jak wsiaknie w ziemie, to za 2/3 tyg. znowu podsyp dolomit. Nastepnym razem, jak nie sprawdzasz PH, to dodawaj 1 lyzke dolomitu na 1 litr ziemi i to wymieszaj. Przegladam twoja fotorelacje i zauwazylem, ze podlewasz Oaza z biedronki. Sprawdzales jej ph? Bo u mnie pokazuje ph 8.

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dantes205 dobrze Ci doradza z tym dolomitem.

Ona też potrzebuje konkretniejszych nawozów, masz jakiś growshop w pobliżu by podskoczyć?

 

Ps.

Nie potrafię odnaleźć posta gdzie wkurwiłem jakiegoś kolegę forumowicza, który postanowił sie juz nie odzywać. Mam ciekawe informację odnośnie wody Muszynianki. Niezłe dymy się zrobiły przez to w wątku.  Nie potrafie znaleźć tego posta gdzie był poruszany ten temat.

 

Pozdrowik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niewiemalesiewypowiem kupiłem przed chwilą spryskiwacz i tak jak mówisz mam wlać 3 ml tego nawozy do litra wody i spryskać po listkach jak będę gasil jej światło tak? czy jak bo już nie wiem xd

@dantes205 tak od początku podlewam oaza

@niewiemalesiewypowiem no właśnie nie mam mieszkam w małym mieście

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 Ja bym sie wstrzymal z opryskiem tym nawozem. Postaraj sie zamowic nawozy przez internet, to nie jest duzy koszt. Poszukaj, ktory growshop ma najtaniej i zamow najmniejsze butelki (100 ml), oni czesto wysylaja darmowe probki nawozow do zamowien. Bedziesz potrzebowal PK 13/14 i jakiegos blooma, ja uzywam alga bloom. Do czasu, az Ci przyjda nawozy lej odstana kranowke (najlepiej przefiltrowana) z dolomitem. 

Ale przede wszystkim, poczekaj co napisze @niewiemalesiewypowiem, bo ja tez poczatkujacy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak już musisz to 0,3ml na litr. Jak masz możliwość zamówic to ta opcja jest lepsza. Lepiej dobrać właściwe nawozy. Wszystko zależy na co możesz sobie pozwolić.

Pozdrowik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...