Skocz do zawartości
420Dominik420

White Widow Auto + No Name

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Co to jest za nawóz, jakiej firmy?  Możesz spróbować podać, w jakiejś umiarkowanej ilości i zobaczyć, jak roślina zareaguje. Jedno umiarkowane podlanie krzywdy jej nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Od biedy może być, ale pomyśl o mierniku , bo to podstawa. Masz dedykowane nawozy dla konopi, a nie możesz z nich korzystać, trochę bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim!

43 dzień leci już z kwitneniem ostro:d 

dwa nie temu zrobiłem jej lekkiego fryzjera powycinalem pere żółtych liści

 

IMG_20210426_210151439.jpg

IMG_20210426_210136886.jpg

IMG_20210426_210131156.jpg

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kilka minut przyglądałem się tym zdjęciom, i chciałbym Ci pomóc ale teraz to już jak operacja na otwartym sercu.

Odbije się to na plonie na pewno bo dosyć smutno ona wyglada. Nie wiadomo jak z pH, jest chyba zablokowana.

Na wszelki wypadek odlej już dziś 2-3 wiadra wody(nie wiem jakie masz możliwości jak najwiecej) aby odstała 48h. Jak nic nie pomoże co będziesz robił, to miej chociaż wodę bez chloru na flusha.

Kurde miernika nie masz.... Ja bym zrobił delikatny oprysk aby przyjęła składniki przez liście poniewaz przez korzenie może mieć problemy. A może jest tylko głodna mikro i makroelementów. Ona teraz żre dużo P,K,Mg,Ca.

 

Pozdrowik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Spróbuj zrobić, jak ci ziomek radzi, jako że nie masz miernika ph, a cały problem leży najprawdopodobniej w ziemi, w jakiej złe ph utrudnia roślinie pobieranie pokarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy oprysku dolistnym pamietaj, ze trzeba zmniejszyc dawki, wylaczyc went. mieszak i podawac przed wlaczeniem swiatel. Jesli sie myle, to niech mnie bardziej doswiadczeni poprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dantes205 A coś się dzieje jak się tak nie zrobi ? W sensie pryskałem cały czas przy wentylatorze, przy mieszającym i w róznych porach i chyba nic złego się nie działo. Zreszta na logike to na outdoor tez mozna pryskac a tam wiatru nie wyłaczysz. Tak z ciekawosci pytam jakbym chciał swoją spryskac boostem na kwitneinie jeszcze to zebym to dobrze zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Nyltiacxnij napisał:

@dantes205 A coś się dzieje jak się tak nie zrobi ? 

Dzieje się jedynie to, że went. zdmuchuje oprysk z liści. Nie mam doswiadczenia z outdoorem, jedynie małe doswiadczenie z indoorem, więc moje sugestie proszę brać z pewnym marginesem błędu, bo też sie dopiero uczę, co podkreslam w moich postach, a poza tym indoor sie różni od outdoora tym, że w indoorze masz wpływ na wiele czynników, np. wyłaczenie wiatru.

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
42 minuty temu, dantes205 napisał:

Przy oprysku dolistnym pamietaj, ze trzeba zmniejszyc dawki, wylaczyc went. mieszak i podawac przed wlaczeniem swiatel. Jesli sie myle, to niech mnie bardziej doswiadczeni poprawia.

Dokładnie tak jak wyżej pisał kolega.

Można jescze zaraz po zgaszeniu świateł, wtedy mamy odrazu otwarte aparaty szparkowe i roślina zasysa natychmiast oprysk. Przed załączeniem też jest OK. Spryskuj też liście od spodu.

Dawki 1/2 średnich dawek a nawet 1/4. Czasami spotkałem się że producent zalecal 100% dawki podlania do oprysku, ale i tak dawałem mniej.

Jeśli lał tylko biohumusa to on raczej nie powinien napsuć w ziemi, poprostu on jest dla nich za słaby i oby były wygłodniałe.

 

Pozdrowik.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak nic innego nie masz to co zrobisz, ten nawóz to jest dobry do jakiegoś kwiatu "datura" twój to konopia.

Ten Biopon na flo ma strasznie dużo azotu, i nic nie ma magnezu i wapńa.

Ciężka sprawa z tym.

 

Wersja bardzo bezpieczna, bardzo na oko:

Do podlania zalecają (ty tym nie podlewaj, załatw coś bardziej odpowiedniego bo zabijesz roślinę) 10ml na 2-3litry wody później 5ml na 2-3litry.  Do oprysku weźmy 4 razy mniej.

 

czyli około 1ml na 3l

czyli do szklanki wlej wody 200ml i dodaj 0,1ml tego nawozu.

0,1ml to około 3-4 krople swobodnie spadające.

Dużo to raczej nie pomoże ale lepszt rydz niż nic.

 

Pozdrowik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Szym napisał:

to już do wody dodać dolomit i podlać szybciej go roślina otrzyma 

@420Dominik420 to juz sobie przygotuj ten dolomit, bo on ciezko sie rozpuszcza w wodzie. Garsc dolomitu na litr wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...