Skocz do zawartości
420Dominik420

White Widow Auto + No Name

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Koedy probowalem podobnej rzeczy. Marnie bylo dopoki uprzejmosci innych Farmerow z tego forum - pozniej zakupilem ms600 z boxem60x60 i teraz juz wiem po co jest swiatlo. 
polecam ms1000na ali nie duzo drozszy a masz regulacje mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ledach zwraca sie uwagę na barwę światła podaną w Kelvinach (K), ale twoje roślinki rosna lepiej niż moje, więc chyba jest ok. Proponuje tylko sciągnąć te mleczne klosze z żarówek. Je sie odkleja: wkładasz cienki, płaski śrubokręt na łaczeniu tego klosza z obudową i podważasz. Tak, jak u mnie na fot. poniżej

 

led.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 jak miałbym robić oświetlenie z żarówek to napewno Cfl zobacz panele sobie od ledam albo zamów sobie Mars ts 600 widziałem za 299zl bo wątpię ze 4 żarówki zrobiły robotę ekspertem nie jestem ale panele led są dużo droższe  wiec jakby wystarczały żarówki to nikt by nie pakował pieniędzy lepiej kupić pakiet 50 żarówek i heja ledy to droga zabawa ni chyba ze chcesz mieć 5 g na koniec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Kwitną, więc wiadomo, że potrzebują pierwiastków K i P, ale z PK 13/14 ja bym poczekał, teraz lałbym coś na bloom. Jednak jak zaczynasz od małych dawek rzędu 0,5 ml na 1 l wody to raczej krzywdy roślinie tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@420Dominik420 jak zainwestujesz te 300zl badz niecale 500na ts1000 to wynagrodzi Ci to w plonach. Ts600 to koszt jakis 10g a tyle napewno wiecej osiagniesz, widze po sobie ze lepiej miec mocniejsza ts1000 i zawsze mozna redukowac moc. 
ale sprobuj najpierw bez Tych plasticzkow. I pamietaj ze te wartosci podane niezawsze okazuja sie prawda

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plaski, cienki srubokret wbijasz i dokola podwazasz. Na filmiku zobacz od 3:35 min

 

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 albo połóż je najpierw w ciepłe miejsce mi kiedyś tak sama odpala w sensie nie w boxie tylko normalnie z sufitu od ciepła klej puścił resztę zrobiła grawitacja😂ale tak poważnie może będzie łatwiej odkleić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...