Skocz do zawartości
420Dominik420

White Widow Auto + No Name

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Musisz sprawdzic ph ziemi i wody, ktora podlewasz. Wiem, bo sam mam zawsze z tym klopoty. Jak nie chcesz inwestowac w mierniki elektr. to moze chociaz kup plyn helliga.

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@420Dominik420 ja mam ten płyn helliga i szczerze mówiąc wkurwia mnie, cały czas barwi ziemię na pomarańcz, momentami miałem wrażenie że to w ch... leci a nie pokazuje faktycznego pH tylko non stop to samo xD

Próbowałem to z wodą zmieszać chociaż pewnie to nie jest do pomiaru pH wody, wtedy było na zielono 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
37 minut temu, 420Dominik420 napisał:

@dantes205 woda podlewam ciągle 6.5 pH 

właśnie będę musiał po majówce kupić ten płyn z miernikiem.

A skad wiesz, ze masz wode ph 6.5?

Mierzac ph ziemi plynem helliga, trzeba pobrac ziemie kilka centymetrow spod wierzchniejj warstwy i najlepiej sprawdzic w 2/3 miejscach doniczki

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Popaliło ci końcówki , nie dawaj jej na razie PK. Daj jej jakiś nawóz na grow, brakuje jej azotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Ta druga jest ładna . Ja bym jakiś oprysk tej wcześniejszej zrobił, by odżywić ją przez liście, bo jak na razie dobrze to nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...