Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko git jak na 5 dzień?? wymieniłem dwie żarówki na LED 3400lm

IMG_20201127_180302378.jpg

w którym tygodniu zacząć stosować nawóz i jaki będzie najlepszy

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@420Dominik420 w 3 tygodniu podawać nawóz, obserwować liście, czy w ogóle czegoś potrzebują

najlepsze nawozy dedykowane to np. Advanced Nutrients (tylko oni mają z 20 nawozów, lepiej uderzać w inne firmy a np. z AN kupić trio ph perfect - mają bufor ph i nie trzeba regulować), Hesi, Plagron, Canna, BAC, Growth Technology, GHE

ja stosuję cały zestaw Hesi + Bud Candy AN

pod ledami ważny jest też calmag, albo dolomit (chodzi o wapń i magnez)

specjalnie pominęłam Biobizz, bo widzę, że dużo osób ma z nimi problem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widzę kolega podobnie zaczął do mnie, będę obserwował i życzę powodzenia i zapraszam do siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Wszystko ma swój początek i każdy od tego samego zaczyna , czyli od nasiona, jakie kiełkuje i z czasem zamienia się w małą roślinkę, jaka im dłużej żyje tym staje się większa, a związku z tym za chwilę to, co teraz jest tak małe w twojej doniczce stanie się wielkie, jak tylko dobrze zadbasz o to, co hodujesz i zapewnisz roślinie to czego potrzebuje do dobrego wzrostu. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zielone krainy napisał:

@420Dominik420 Wszystko ma swój początek i każdy od tego samego zaczyna , czyli od nasiona, jakie kiełkuje i z czasem zamienia się w małą roślinkę, jaka im dłużej żyje tym staje się większa, a związku z tym za chwilę to, co teraz jest tak małe w twojej doniczce stanie się wielkie, jak tylko dobrze zadbasz o to, co hodujesz i zapewnisz roślinie to czego potrzebuje do dobrego wzrostu. Powodzenia.

 

trzymaj się!☘️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...