Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Mam jedynie pewne obawy, co do tego czy ci nie przerośnie boxa. Nie wiem, jak masz wysoko, ale na zdjęciu wygląda, jakby sufit był blisko najwyższego szczytu rośliny. Nie robiłeś żadnych treningów, więc ona leci swobodnie do góry, a na kwitnieniu jeszcze znacząco urośnie wzwyż, więc możesz mieć w pewnym momencie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Teraz już raczej nic poza łamaniem szczytów nie zrobisz. Wcześniej były inne możliwości, np. LST lub SCROG, albo jedno i drugie i efekty byłby najlepsze , a nad rośliną byłoby ci łatwiej zapanować.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Na automatach w ogóle nie poleca się wykonywania toppingu. Możesz zrobić super cropping, czyli właśnie łamanie szczytów,  a o czym ci wcześniej wspomniałem. Możesz też próbować podwiązywać boczne łodygi,  jak pisał ci @zielonyjamajczyk , ale to i tak nie zatrzyma głównego szczytu przed tym, aby piął się w górę. Jak jesteś w stanie przebudować boxa, by był wyższy to będzie to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Powodzenia, tylko zwiększ wysokość znacząco, abyś potem nie musiał kolejny raz bawić się w przebudowy. Popatrz sobie na Ak47 u @zielonyjamajczyk , aby mieć wyobrażenie o tym, jak ta roślina potrafi piąć się do góry na kwitnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie myślałeś o gotowym namiocie? Ja też budowałem na początku boxa z osb a na koniec i tak wybrałem namiot. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...