Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Just now, Groovebusters said:

tak jest, ja też zawsze

Są jeszcze bakterie azotowe, ale nie wiem czy będzie symbioza z mikoryzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, AgaszkaB napisał:

@CheMsKuN Równie dobrze możesz powiedzieć "Lej samą wodą bo ją trudno przenawozić", biohumus to zabarwiona woda, która nada się do koperku czy pietruszki a nie dużej rośliny.

Biohumus ma swoje dzialanie. Mozna zaobserwowac to gdy wyglodnialej (bladej/jasnozielonej) pannie podamy wlasnie biohumusa, krzak juz po krotkim czasie zrobi sie znowu ciemnozielony. Jest to potwierdzony fakt, ktory sam juz teg przerabialem. Nie zrozum mnie zle, nie twierdze ze biohumus jest najlepszym wyborem sposrud tak wielu dostepnych na rynku nawozow. Aktualnie na rynku sa duzo lepsze, efektywniejsze i wydajniejsze nawozy na faze wegetatywna, ktore takiego biohumusa bija poprostu na wszelkie mozliwe sposoby. W dodatku wybor jest bardzo duzy, a roznorodnosc produktow (nawozow) jest poprostu wielka.  Tak ze mamy duze pole do dzialania wybierajac odpowiedni dla nas nawoz obojetnie na jaka faze wzrostu.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

To jeszcze dziecko , zaraz zobaczysz jak będzie masy nabierać ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 420Dominik420 napisał:

czy to są preflowery ? 

włoski ma więc? 

16071199634299065511379279943927.jpg

Jeszcze dluuuuuugo nie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

W takim razie to raczej nie nawóz za to odowiada. Bo dałeś w miarę niską dawkę. Jednak miejscami jest bardzo ciemna. Jaką odległość masz tych lampek od tej rośliny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zielone krainy napisał:

W takim razie to raczej nie nawóz za to odowiada. Bo dałeś w miarę niską dawkę. Jednak miejscami jest bardzo ciemna. Jaką odległość masz tych lampek od tej rośliny?

ok 10 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Podniósłbym , bo miejscami liście ci „łódeczkują”, lekko się zawijają do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...