Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przerobiłem nie używany pokuj1 na growroom powierzchnia 6x4m ale ze musialem tam wsadzić hydro tak więc na planta zostało mi jakieś 16m² umieściłem tam 16 donic i oświetlenie led omega 3 pro oraz 8 hps 600 i problem mam z temperatura oraz wilgotnością, wacha sie od 30-35⁰C przy wilgotności 30% jakiś rady sugestie jak to zbić bez montowania klimatyzacji bo już drugi plon mi przedziorki zjadają a walczyć z tym ustrojstwem na takiej powierzchni jest koszmarem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DwK kup sobie ozonator i ozonuj po kazdym grow, przedziorka sie pozbyc jest ciezko. Cooltuby albo sputniki masz na tych hps? Jak wyglada kwestia wentylacji? Moze podzielilbys sie jakimis fotkami jak to wyglada bo metraz robi wrazenie, a moze nawet jakas relacja na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylacja idzie przez filtr RhinoPro 12inch a przy hps mam tylko odblaski 

20240911_050119.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uj z watami małe paskudztwo mi kwiatki zjada i pryskanie czy bomby dymne nic nie pomaga wraca co plon więc muszę im warunki zmienić bo tak to mnie psychicznie wykończą szkodniki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@DwK no rozwiazan jest sporo, zalezy ile czasu I pieniedzy chcesz zainwestowac np.

Cooltuby lub sputniki na hps, wiecej ledow, mniej hps. Dodatkowa lepsza wentylacja ale chyba mimo wszystko najlepszym wyjsciem byloby zalozenie splita bo wtedy masz kontrole I nad temp i wilgotnoscia.

Zeby pozbyc sie przedziorka musisz serio dokladnie zdezynfekowac pomieszczenie po uprawie i wszystko co bylo uzywane wlacznie z samym soba butami, ciuchami itd no i dbac o bhp uprawy

@WBB przy takich uprawach zazwyczaj prad ma sie za darmo 😉

PS. Zazdro tego metrazu 🤩

@DwK pewnie sie nie pierdolisz w organike to doraznie pryskaj je Karate Zeon, a na poczatku kolejnej uprawy uzywaj tez Canna Cure lub pokrewne

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za odpowiedź spróbuję z tym ozonatorem na razie bo wydaje się tańsza opcja niż przerabiać teraz cały room aby cooltuby pozakładać a i czy jest gdzieś na forum co to ten split bo nie bardzo czaje co to ..... w każdym razie jeszcze raz dzięki.... a z relacja może kiedyś pomyślę jak już się podszkolę i nie będę tylu błędów popełniał 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@DwK relacje wlasnie po to sa zeby sie doradzic w pore i uczyc sie na cudzych bledach a nie swoich 😉

Klimatyzacja typu split 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...