Skocz do zawartości
fxxx1337

Purple Kush | PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

@AgaszkaB to nic nie zmienia bo jak czasem "śmieszkujemy" to co innego nic dawanie porad wyssanych z dupy. Możesz się obrażać, rób jak chcesz, nie dbam o to.

@fxxx1337 będę patrzył z ukrycia bo PC boxy są dla mnie nie zrozumiałe i zarazem ciekawie. Byle do wiosny i ruszamy dalej mam nadzieję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Just now, Bimbrownik said:

@AgaszkaB to co innego nic dawanie porad wyssanych z dupy. 

To powiedz mi co źle napisałam? To co napisałam jest nieprawdą? Źle przeczytałam, edytowałam post i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za offtop.

@AgaszkaB wczoraj sobie myslalem o tych uzaleznieniach, i wymyslilem.

 potencjalnych 'uzaleznionych' trafisz prędzej na forum wędkarskim lub forach kół łowieckich - tam wszyscy chleją na umór. 

 

tutaj sami namiętni palacze, koneserzy, użytkownicy, botanicy oraz miłośnicy roślin. 

złota zasada - Jak nie pomagasz...to nie przeszkadzaj. 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@fxxx1337  sorry za offtop, a z panna to nie wiem , nigdy czegoś takiego nie widziałem, ale

ktos się znajdzie na pewno tutaj co pomoże 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337   Ja bym się tym na tym etapie nie przejmował, ale poczekał na rozwój wypadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby rośnie, ale tak jakoś słabo chyba xD nie wiem oceńcie czy tak powinna wyglądać 8 dniowa roślinka

Gdzie trzymać ten miernik? Bo np. Jak trzymam w doniczce na ziemi położony to wilgotność duża jest powyżej 70, a jak dam na spód no to spada poniżej 60

20201208_224432.jpg

20201208_224429.jpg

20201208_224423.jpg

I jeszcze mi w ogóle w górę nie idzie, może lampę dać wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Miernik może zdejmij z gleby i przyklej, lub powieś nad doniczką. Sprawdź ph gleby, jak masz czym. Owszem jak na 8 dzień dość wolno idzie.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 Spokojnie ruszy, tak myślę. Lekko jest zwinięta do dołu. Daj lampę nieco wyżej. Wilgotność 60 dół i 70 donica jest ok. Ja bym przykleił gdzieś do boku ścianki, najlepiej na wysokości donicy 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@fxxx1337 ja na Hulku miałem ok 7cm nad roślina i szla jak burza 

Myślę że jeszcze ruszy. Poczekaj aż woda wyschnie całkiem i wtedy polej po całej doniczce tak żeby dołem trochę poszło 

Miernik przyklej do krawędzi Doniczki z prawej strony i wstaw kubek z wodą i szmatkę zawies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@fxxx1337 na moje oko coś przyblokowana , łodyga już w tym stadium fioletowa , ratował bym to ukorzeniaczem jak masz dobry to zastosuj , dziwna ziemia , nie wiem czy nie za bardzo bruzdowata, rozbijałeś ją z tych bruzd przed wsypaniem do donicy ? 
Wygląda na lekko przelaną , może być że przydusiło korzeń , dla tego ukorzeniacz bym zastosował jakiś dobry. Ja stosuje taki , zmieniłem z Plagrona power roots i spisuje się swietnie. 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, fxxx1337 napisał:

@Vampidrut Ziemia to Plagron lightmix. To narazie przystopuję z wodą i pomyślę nad tym stymulatorem

Plagron , Plagronem , ziemie zawsze trzeba porozbijać z tych większych bruzd , ja używam również plagronu lub canna , ale rozbijam bruzdy co przy okazji napowietrza ziemię . Tam worek na worku leży w sklepach , zawsze praktycznie ziemie mam pozbijaną w bruzdy mniejsze czy większe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...