Skocz do zawartości
fxxx1337

Purple Kush | PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy gościu nie chodzi mi o stosowanie tego przy plantach, bo do wczoraj nie zastanawiałem się nad takimi sprawami.  Chodzi o poszanowanie faktów. Prosiłes w jednym poście o to żebym wyjaśnił ale między czasie zrobiło to parę innych osób.  Na co Ty napisałeś że pierdolą głupoty podczas gdy to Ty pierdolisz. Nie chodzi o planty i księżyc tylko o Twoją głupote która wyszła w rozmowie... end of story

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Edi800  Jak już to brak wiedzy w tym temacie, a logicznie patrzyłem na światło, nie sądziłem, że księżyc może oddziaływać na planeta zamkniętego w boxie , ale nie brałem pod uwagę tego, że chodzi o oddziaływanie jego pod względem grawitacyjnym, założyłem, że księżyc oddziałuje na rośliny światłem słońca, jakie odbija. Mniejsza z tym , jak bierzesz namiar na fazy księżyca i to według ciebie wpływa na efektywność uprawy to spoko, pokaż efekty w swojej uprawie. Nie chce spiny , szkoda na nią czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę skończcie już ta dyskusje bo czuje się winny zaspamowania fotorelacji naszego kolegi z forum. To miał być żart, chociaż miał sporo wspólnego z prawdą i chyba słabo wyszedł bo żart powinien bawić a nie prowadzić do kłótni i wzajemnego obrażania się (chociaż przyznać się muszę że rano śmiałem się do łez dobrych kilka minut ?) więc proszę was dajcie już na luz, zapalcie blanta i przestańcie z tymi wyzwiskami? 

 

 

 

PS. Ej a słyszeliście o ziemi wulkanicznej do uprawy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mieszko1 napisał:

 

PS. Ej a słyszeliście o ziemi wulkanicznej do uprawy? 

Najlepsze pomidory są spod Neapolu u podnóża Wezuwiusza który zaliczył spore erupcje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mieszko1 Osobiście nikogo nie wyzywałem ;) Jak dla mnie to beka, by robić z tematu sadzenia chwastów temat naukowy i budować wokół niego różne śmieszne teorie. To jest zabawa , a niektórzy do tego podchodzą, jak do pracy życia, no chyba, że na handel hodują to wtedy rozumiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Dla mnie i dla innych tutaj canabis jest chyba najważniejszą rośliną więc nazywanie chwastem na stronie miłośników tejże rośliny jest wielce nietaktowne. ???‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jamajczyk13  Słowo chwast nie oznacza czegoś tylko negatywnego, bo jak poczytasz na temat roli chwastów w przyrodzie to wyjdzie ci , że też są potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Mieszko1 napisał:

 

 

 

PS. Ej a słyszeliście o ziemi wulkanicznej do uprawy? 

Hydro żel Terracottem , polecam każdemu , jest tam lawa wulkaniczna i inne ciekawe rzeczy . Bardzo dobry jest by wzbogacić słabej jakości ziemię , ja używam z powodzeniem. 
https://sklepdlaogrodu.pl/pl/terracottem-nawoz-hydrozel-100g.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Haha coś czuję że ta relacja skończy się na 30stronach, no chyba że księżyc w zimę lepiej świeci to roślina Ci szybciej dojdzie to wtedy 28 stron 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 jak na 4 dzień to dosyć obszerna fotorelka w ilości kart, domyślam się że za 2,5 miesiąca (chyba że szybciej dojdzie) będzie to fr z największą ilością kart ? sam muszę na dniach poszukać jakieś spoko nasiona i chyba trzeba ruszyć z jakimś projektem ? pozdro i z fartem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nieważne źle przeczytałam do usunięcia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AgaszkaB napisał:

Rośliny najpierw wytwarzają system korzeniowy, gdy już jakiś w miare ogarnięty wytworzą to wtedy zabierają się za liście. 

Oho....teraz sie zacznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

A aga zanim  coś powie konkretnego niech trochę poczyta, ale fajnie ze jesteś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cieniu @Urojenie

Edited 15 minutes ago by AgaszkaB

Cieniu Posted 14 minutes ago

Napisałam, że źle przeczytałam i zreportowałam swój post żeby moderator usunął.

Edytowałam swój post zanim Cieniu napisał.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...