Skocz do zawartości
Gość

DWA BOXY|AUTO:2xgreen gelato;2xfat banana;white widow|SEZON:2x cookies gelato;wedding gelato|LED|HESI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@zielonyjamajczyk Może ma swoje zasady i nie chce być nikomu nic dłużna, tym bardziej, jak uznaje, że dług byłby duży. Osobiście szanuje jej podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy zaczynasz mnie powoli irytować. Ale nie będę wchodził z Tobą w dyskusję. Aktualnie sama wysyła mi paczkę, prezent , a ja mam coś co dostałem za darmo, i mogę zdecydować , jak będę miał ochotę to też komuś dać. 

Więc z łaski swojej omijaj moje posty, bo ja się od Ciebie nic nie nauczę, a tylko mnie irytujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@zielonyjamajczyk  Stary nie zesraj się, napisałem jedynie, że może mieć swoje zasady , jakie nie pozwalają jej brać od nieznajomych czegoś za darmo, a ty jęczysz, jakbyś miał bóle porodowe. Weź mniej jaraj , bo masz ten beret już mocno przepalony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze nie przelaczylam, @EneDue

Automaty idą dużo lepiej od sezonowek. Zaraz mi rozwalą boxa i nie mam już miejsca na LST, a jeszcze nie kwitną

Trzymaj się w zdrowiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bimbrownik czytałam, że rosną trochę wolniej, sama z resztą mogę to przyznać 

@EneDue Twój cookies gelato, dziś przełączony na 12/12

I dziś kilka autosów zaczęło kwitnąć, nawet nie wiem który to dzień, ale czas najwyższy, bo nigdy takich wielkich auto nie widziałam 

 

IMG_20201203_221013.jpg

IMG_20201203_221359.jpg

IMG_20201203_221150.jpg

 

Sprawdzilam i autosy mają 24 dni

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Ale równiutko ..z tego to chyba dla nas wszystkich wystarczy 😄

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...