Skocz do zawartości
Gość

DWA BOXY|AUTO:2xgreen gelato;2xfat banana;white widow|SEZON:2x cookies gelato;wedding gelato|LED|HESI

Rekomendowane odpowiedzi

Light mix jest dobrze przygotowany pod korzenie więc rzeczywiście ten dodatek może trochę szkodzić.. W biobizz zalecają przelanie gleby na kilka dni przed żeby flora zaczęła działać i nie dopuszczać do wysuszenia... 

-powiedział ten co dwa razy wysuszył glebę na pieprz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters Przepraszam że wtrącę. Dziwi mnie że hesi root tutaj szkodzi. Można go dawać od początku, ja np tak robiłem, oczywiście nie w pełnej dawce i nie miałem żadnych problemów, wręcz odwrotnie. Poszukałbym jeszcze gdzie indziej przyczyny. Można zrobić tak jak @EneDue radzi, znaczy ja bym też tak postąpił. 

I ja również jadę na light mixie. 

U mnie też nawilżacz 24 chodził. Jak miałem podobne objawy co Ty, to dałem strumień z nawilżacza za wentylatorem mieszającym. Ta mgiełka zupełnie wyeliminowała moje problemy z liśćmi 

? bużka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13  Tak samo jak oprysk pod lampą wypala dziury. Dla mnie to bujda. Robiłem i opryski z samej wody i nawilżacz chodził 24 prawie cały weg. i nie było problemów.  

Na out też bywa rosa, bywa deszcz w ciągu upalnego dnia, i rośliny sobie radzą. 

Nie róbmy z tych roślin, niepełnosprawne twory. 

W momencie jak wstawisz nawilżacz, woda w nim zgromadzona ma temperaturę otoczenia - leje tam również odstaną. Więc to nie woda z lodówki. Więc szoku tu raczej nie dostaną ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z nudów zrobiłam produkcję co2 z zacieru drożdży i cukru, tak się to prezentuje

?

@mikosz pamiętam, że rozmawialiśmy o bimbrowniku, dałam projektowi drugą szansę i będę mówić czy jest jakaś różnica 

IMG_20201113_213148.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dostały 1ml zamiast 5 tego hesi roota, na razie dobrze reagują 

Zmniejszyłam temperaturę do 26, a i tak te co są pod żarówkami mają zawiniete liscie

te pod lampą full spectrum nie mają zawinietych liści 

mierzyłam natężenie światła i dochodzi ono do 150 000lx, a w lampach full spectrum jest 7000 do 10 000

żarówki są teraz dużo wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Farmerka zawsze coś jest ? ale nowe liście rosną normalnie 

wszystkie po lst, sezonówki już kilka dni po

IMG_20201116_210548.jpg

IMG_20201116_210607.jpg

IMG_20201116_210609.jpg

IMG_20201116_205930.jpg

IMG_20201116_205936.jpg

IMG_20201116_205941.jpg

IMG_20201116_205947.jpg

IMG_20201116_205958.jpg

nowe liście rosną już bez tego zawijania, kombinowałam z odstępem od żarówek, temperaturą, wilgotnością i NIC z tymi zawijasami się nie dzieje, poddałam się, idą ładnie, także nie martwię się już tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny kwartet amerykanski plus klasyk. Jesli to or RQS to z doswiadczenia move napisac, ze WW potrafi cubic duzo wyzsza niz maja w opisie. Bardzo ciekawy    jestem wedding gelato. Sam juz zamowilem i czekam na przesylke. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13/11/2020 o 21:38, Groovebusters napisał:

@mikosz pamiętam, że rozmawialiśmy o bimbrowniku, dałam projektowi drugą szansę

Ale ze jak? Dałaś nam drugą szansę? Kochana jesteś ??

Edytowane przez Bimbrownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pierwszy UP związany z generatorem co2

Liście zrobiły się dużo większe, są teraz jak moja dłoń. Wydaje mi się też, że są bardziej zielone, ale tempo wzrostu takie samo. Poniżej bąbelki 

Przyszły dziś pestki od @Bimbrownik ❤️❤️❤️ -niedługo je wykielkuję Gorilla Glue od fastbuds i Purple Glam od bulka - jedna pójdzie do boxa z sezonami[długi weg mają], a druga do autosów

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...