Skocz do zawartości
doominik

Orange Hill Special w Hydro

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Bimbrownik napisał:

@doominik miałeś rację z tymi końcówkami do nawadniania. Te fabryczne niebieskie to nieporozumienie. Właśnie zmontowałem nową wilme i wsadzam maluchy. W końcu ?

W poprzednim grow kombinowalem, sam robilem ringi, wezyki kurwa cudawianki.

Tym razem mam te niebieskie i calkiem daja rady;))jedyne co to jak zagladam co jakis czas przełożę kazdy wezyk na druga strone dolnicy i git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czarne chyba do ziemi, a niebieskie w keramzyt. Po czarnych poprostu cieknie, bez rozprysku. Jak sklepy otworzą to poszukam czegoś z Gardena, jakieś końcówki żeby rozprysk był większy. Jest dużo takich tylko nie na końcówki. Trzeba by było wężyk zamknąć i pod koniec się wpiąć. Z tymi na koniec mniejszy wybór ale są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z czasem u mnie bardzo słabo, ale w końcu znalazłem chwilkę na ogarniecie roślin i w tym tygodniu już maja światło 12/12.

Rośliny są zdecydowanie z tych małych (najmniejsze jakie miałem do tej pory) i do tego bardzo gęsto zarastają gałązkami i liśćmi. Dziś mocno je przystrzygłem i mam nadzieję, że zaczną się trochę wyciągać. 

 

IMG_6193.jpg

IMG_6194.jpg

IMG_6195.jpg

IMG_6197.jpg

IMG_6199.jpg

IMG_6200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...