Skocz do zawartości
Paul

Pomoc na starcie wybór zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem że jedna doniczka jest przezroczysta taki na dzisiaj korzenie ma więc jutro muszą iść w większe donice 

IMG_20200703_203344.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka hehe nie nie wiem analizuje i uczę sie na bieżąco wiem jak zrobić żeby zakwitły ale kiedy to nie wiem wyjdzie w praniu ? tak zrobię jak powiedziałaś dzięki za podpowiedz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak mówiłem w sobotę dziewczyny poszły w większe koryta i coś złego dzieje się z jednym criticalem od wczoraj zaczęły się pojawiać brązowe plamy na liściach co to może być waszym zdaniem i jak działać? Nawozów nie dawałem jedyne co to do ziemi domoeszalem granulat z royal queen seeds który pokazywałem wcześniej. IMG_20200706_093544.thumb.jpg.0617b8cb629e6c2eadf4257b143f6eb0.jpg

IMG_20200706_093517.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Farmerka teraz widac? jest tak od wczoraj był jeden lisc dzis juz na drugim

IMG_20200706_103558.jpg

Edytowane przez Paul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Farmerka ph jest lekko powyzej 6 , więc teraz just wait ? , ona jest wgl niższa lekko od pozostałych ale to chyba wpływ tego że blizniaki tak myślę. Zmieniłem jeszcze jedno od soboty podlewam deszczówką czy to może miec wpływ?

Edytowane przez Paul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka wiem ale ja jestem troche nadgorliwy hehe, pytałem na UK grupie to duzo osób pisze że to funghi ale nie ufam zbytnio bo tam jest mnóstwo ludzi i pseudo-fachowców 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul ja kiedyś na ang grupie wstawiłam topa, który był cały w pleśni z zapytaniem czy to pleśń, a ludzie mówili że to trichomy ? także trzeba też uważać, kogo się słucha. Nie powiem bo poziom na ang grupach jest zazwyczaj o wiele większy jak na polskich, mówię tutaj o fb, ale błędnie ocenić stan rośliny każdy może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka wiesz ja wyznaje zasadę że radzić sie i uczyć trzeba od ogarniętych w temacie osób a jak tam są setki to nie chce mi sie zagłębiać kto pisze śmieci a kto sie napradę zna. I do tego jak mówisz zawsze nawet najlepsi mogą błedną diagnoze postawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj 22 dzień, sytuacja z plamami przeszła nie wiem co to było zrobiłem trochę amutacji chorych liści i jest ok, bliźniak umiera tak jak mówiliście. Robię LST i wszystko wygląda w miarę ok myślę żeby zacząć powoli podawać odżywki chyba już czas? No i wciąż wydają mi się małe jak na ten wiek może podnieść światło żeby się wyciagly? 

IMG_20200711_112527.jpg

IMG_20200711_112442.jpg

IMG_20200711_112449.jpg

IMG_20200711_112455.jpg

IMG_20200711_112437.jpg

IMG_20200711_112428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka nie napewno z podlewaniem jest ok mam miernik wilgotnosci podłoza sprawdzam tez palcem i góra może lekko sucha ale pod spodem jest wilgoc , pryskam tez zeby utrzymac wilgotnosc powietrza ok litr wody na dzien idzie na nie

Edytowane przez Paul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka nie znam składu tej ziemii i moze tu jest przyczyna dałem im diy kiszonke z bananów z dawką bio growa 1ml/l może to im da kopa na moje oko są około tygodnia opóznione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...