Skocz do zawartości
Gość

Mój pierwszy raz :) 8 Ball Kush, Bubba Island Kush, Sensi Skunk, Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Szym tak myślałem tylko w sumie dzieje się to na jednej roślinie i jest jakaś spowolniona. Może to geny a może jest coś nie tak sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@EneDue Podsylam zdjęcia z moich nawozów sam zobacz. Powinienem jeszcze coś do tego dokupić? Jak tak to co? Te nawozy same stabilizują pH więc dlatego je lubię. 

IMG_20200807_150905.jpg

IMG_20200807_150858.jpg

IMG_20200807_150916.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Seba691 są tutaj pierwiastki śladowe, jeśli podajesz te trzy nawozy to tamte liście są powoli jedzone przez budujące się topy

Mógłbyś zrobić zdjęcia topów, żebym mogła zobaczyć jak to wygląda? Proszę. Mam roślinę w podobnym momencie kwitnienia i też się kwiaty  robią powoli. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rośliny miały wahania pH mogło to spowodować upośledzenie wchłaniania poszczególnych pierwiastków i nawet przy najlepszym jakościowo jedzeniu moga miec braki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cieniu te nawozy trzymają stałe pH za każdym razem nawet jak sprawdzałem pH ziemi była na poziomie 6 więc to nie to

@Groovebusters jasne ale później bo chwilowo nie mam za bardzo czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Groovebusters  wszystkie od miesiąca na flo i ogólnie idą jak ślimaki ale Sensi Skunk to nie wiem czy w ogóle jakieś topy da patrząc na to co się dzieje. Island Kush wygląda z tego wszystkiego najlepiej na 2 miejscu bym stawiał 8 Ball Kush 3 miejsce critical a na 4 nieszczęsny Skunk 

IMG_20200807_195227.jpg

IMG_20200807_195333.jpg

IMG_20200807_195408.jpg

IMG_20200807_195255.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Seba691 dziękuję ? moja jedna roślina jest trochę grubsza, a dwie pozostałe wyglądają tak samo. Oby to jakoś poszło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Coś jest nie tak z tym Sensi Skunk 3 pozostałe rośliny mają już całkiem duże kwiaty a on cały czas stoi w miejscu w dodatku dostał jakiś niedoborów. Wszystkie krzaki karmę tak samo i pozostałe są w dobrym stanie nie wiem dlaczego tak... 

Zastanawiam się czy się nie pozbyć tej rośliny. Nie widać na niej w zasadzie żadnych trihomow a przełączona była na flo 01.07

IMG_20200811_095747.jpg

IMG_20200811_095857.jpg

IMG_20200811_095851.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester też mi się tak wydaje dla porównania foto jej koleżanki. 

Zastanawiam się czy ja trzymać do końca i może da z 5g czy się jej pozbyć w sumie i tak narazie na jej miejsce nie będę nic wstawiał ale jak ma nic w ogóle nie dać to też nie ma sensu trzymać IMG_20200811_100225.thumb.jpg.87aa67755bd0a32e36068f643893160c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nawóz ma w składzie te śladowe ilości pierwiastków. Moim zdaniem NPK najważniejsze, a te siarki i inne bromy są w wystarczających ilościach w podstawowych nawozach. Oczywiście czasem się zdarzy, że trzeba dodać ale to zależy od wielu czynników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691  miałem podobnie z nothern lights reszta drużyny miała już bardzo fajne zbite topy a ona parę włosków dopiero pod koniec wystrzeliła. Na twoim miejscu bym zostawil jeżeli nie przeszkadza szkoda tego pustego miejsca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pytanie za 100 punktów. Czy nagła zmiana oświetlenia mogła zatrzymać kwitnienie? Czas naświetlania pozostał stały czyli 12/12 ale lampa po wymianie daje tak mniej więcej 4 razy mocniejsze światło niż wcześniej. Jeśli mogło się tak wydarzyć to czy roślina po jakimś czasie zacznie dalej kwitnąć czy mam jeszcze zejść z czasem naświetlania do np 10/14 czy coś w tym stylu. Orientuje się ktoś w tym temacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...