Skocz do zawartości
Gość

Mój pierwszy raz :) 8 Ball Kush, Bubba Island Kush, Sensi Skunk, Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Alles gut, teraz juz tylko co jakis czas bedziesz musial doginac szczyt :yummy:


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691  Doginaj glowny szczyt, on musi caly czas lezec na ziemi praktycznie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@CheMsKuN muszę go jakąś w bok teraz zacząć naginać chyba bo za doniczka go dalej ciągnąć to chyba też nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691  Mozesz wyginac go w bok, to zaden problem. Ja swoje krzaki sadze zawsze nie po srodku doniczki, tylko blizej rogu. Dzieki temu masz wiecej miejsca na trening.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@CheMsKuN @CheMsKuN

No właśnie jak w temacie to moja pierwsza uprawa założenie było że będę sam toping robił. Doszedłem do podobnych wniosków i na przyszłość będę sądził w rogu. Z wyginaniem w bok myślę że poczekam że dwa dni niech trochę jeszcze podrośnie i wyschnie bo dzisiaj dostały po pół litra wody na głowę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam jeszcze jedno ważne pytanie odnośnie nawożenia. Wedle producenta na małe rośliny 2g nawozu na litr na tydzień. Do tej pory tak robiłem że 2g na litr z czego lałem po pół litra na roślinę na tydzień czyli roślina dostawała 1g nawozu następne podlewanie robiłem czysta woda i następne podlewanie znowu z nawozem. Lepiej jest dawać Nawóz z każdym laniem po trochu czy tak jak robiłem też jest ok? Ogólnie powinienem chyba też dać te 2g na tydzień na jedną panienkę a nie 1g jak do tej pory? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dawaj 2g na tydzien, ale podlewaj dalej raz woda raz nowozy.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem. Jak masz dać 2g/1l i podlewasz 0.5l to chyba dobrze robisz. To jest proporcja żeby stężenie nie było za mocne, a że roślina nie potrzebuje więcej jak 0.5l to nie ważne. Jak mam nawozy 15ml/10l to nie podlewam rośliny 10l wody. Robię około 7.5ml/5l i wystarcza na 4 krzaki.

Chyba że źle zrozumiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mieszam 2g na litr z czego litr idzie na 2 rośliny po pół litra a w tygodniu dwa podlewania więc jedno nawozone drugie nie czyli roślina dostaje w tydzień 1g nie 2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To narazie robię jak robiłem i zobaczymy po prostu po liściach z czasem czy jej czegoś nie brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691

11 godzin temu, Seba691 napisał:

Mieszam 2g na litr z czego litr idzie na 2 rośliny po pół litra a w tygodniu dwa podlewania więc jedno nawozone drugie nie czyli roślina dostaje w tydzień 1g nie 2 

No chyba nie. Rośliny dostają stężenie większe w małej ilości, to się raczej nie przelicza taj jak piszesz. Jak w dwa dni wypijesz 2L pepsi to nie wypiłeś 2x1L pepsi light tylko 2x1l pepsi. Stężenie się nie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Wentyl nie chodzi mi że stężenie się zmienia tylko że producent pisze np 2g na litr na tydzień. Rozrabiam te 2g na litr ale tego litra daje na 2 rośliny nie na jedną na raz czyli po pół litra a następne lanie czysta wodą czyli stężenie się zgadza tak jak mówisz ale w ciągu tygodnia roślina dostaje pół litra wody z nawozem a nie litr ? Już sam się zaczynam motać no ale jest dokładnie tak jak napisałem. Chyba że czegoś nie kminie więc jak coś to śmiało pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 może ja źle myślę ale moje myślenie jest takie. Jak zrobię herbatę i posłodze dwie łyżeczki to nieważne czy wypiję łyk, czy połowę, czy całość to będzie tak samo słodka. Ale stary, mnie nie słuchaj, widzisz jak to służy Twoim roślinom i to jest najlepszy wyznacznik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...