Skocz do zawartości
Gość

Mój pierwszy raz :) 8 Ball Kush, Bubba Island Kush, Sensi Skunk, Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Island Kush już po kosie i to tylko pół krzaka a 2 pół czeka jeszcze dwa tygodnie aż dojdzie szczerze jestem w szoku po tym co przeszły że jest taki plon. 

Zaraz pod kosę idą jeszcze dwa krzaki tylko gdzie ja to wysuszę nie wiem

IMG_20200904_175900.jpg

IMG_20200904_175836.jpg

IMG_20200904_155739.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

8 Ball Kush trochę mniejszy plon ale też pół krzaka a i tak nie jest źle critical jednak zostawię jeszcze na 2 tygodnie bo trichomy mnie nie zadowalają jeszcze. 

Ciekawy tylko jestem co się stanie z tymi topami po 2 tygodniach suszenia bo jutro do pl jadę i zostawiam to w cholerne niech się dzieje

IMG_20200904_195733.jpg

IMG_20200904_195752.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Krzaki w połowie wyschły podczas mojej nieobecności jest mi bardzo przykro. Poprosiłem przyjaciela o podlewanie co 3 dni ale okazało się że to nie wystarczyło. Coś z tego wyratuje ale czy będzie klepać zobaczymy. A to co zebrane przesuszone na wiór. Spróbowałem dać w sloiki skórki z cytryn może trochę nabiorą wilgotności te przesuszone topy. 

IMG_20200919_094234.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z 4 krzaków wyszło tyle co w słoikach plus to co na suszarce. Ogólnie jest dobrze. Fr zakończona. @TesterMożesz przenieść relacje do zakończonych. 

IMG_20200922_093036.jpg

IMG_20200922_092935.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gramaturę podam jak się reszta wysuszy, jak narazie w tych małych 3 słoikach Bubba Island Kush 45g ale jeszcze sporo się suszy smak delikatny i fajnie klepie, zbierałem jak trihomy były ciemnomleczne i gdzieniegdzie bursztynowe dzięki czemu nie ma zamuly. Odczucia po 3 buszkach, trzymało jakieś 2h przy mojej tolerancji na thc to nie jest źle 

@WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podsumowanie zbiorów:

Bubba Island Kush 58g

Sensi Skunk 49g

Critical 47g

8 Ball Kush 42g

Podsumowując 197g z 4 krzaków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Lysol1987 o który panel pytasz bo w tej relacji są 2 pierwszy ok 200zl może i mniej znajdziesz ale ten panel jest wystarczający na 1 krzak i to nie za duży. Mars hydro dużo droższy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary temat bo szukalem info o tej lampie bo wlasnie na nią czekam. Ale nastepnym razem dodaj do boxa wiatraki zeby roslinki były silniejsze i łodygi mocniejsze. Wtedy nie bedzie problemu z treningiem. Trening zaczynać przy pojawieniu sie 2 pietra. Dzieki za ten temat, teraz sie nie martwie ze lampa ujowa bo takie ma opinie w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 06/05/2020 o 16:15, CheMsKuN napisał:

@Seba691  Wygnij ja w bok i prowadz ja w okrag, tak jak na obrazku ktroy zapodal @Wentyl

to lepiej sadzic na boku rosliny ? czy lepiej je wyginac dookola doniczki potem jak jest latwiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...