Skocz do zawartości
Gość

Mój pierwszy raz :) 8 Ball Kush, Bubba Island Kush, Sensi Skunk, Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Tester jedna to stoi całkiem sam widziałeś, ale mam wrażenie że pozostałe 3 też nie puchną bardziej a według moich wyliczeń to jeszcze 2-3 tygodnie powinny cisnąć a wydaje mi się że od kilku dni nic się nie zmieniło.

Może w takim razie te upały zatrzymały kwitnięcie ostatni tydzień to po 38° jest często w boxie w ciągu dnia a może i więcej nawet bo ok godziny 18 jest najgorzej ale jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić 

No ale ogólnie całą tą uprawa była w ciężkich warunkach. Początkowo za slaba lampa za slaba wilgotność a teraz upały. Dużo rzeczy dopracowywałem, dużo dokupiłem i wymieniłem. Następne uprawy będą lepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jednak coś z nich będzie kwiatków. Aczkolwiek Sensi coś ruszyła ale popkorn bedzie

IMG_20200820_151246.jpg

IMG_20200820_151324.jpg

IMG_20200820_151427.jpg

Na koniec nieszczęsną Sensi wstawiam

IMG_20200820_151348.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Topy puchną cały czas nawet Sensi powoli ruszyła. Trichomy na 3 krzakach mleczaki a na Sensi praktycznie ich nie ma wcale no ale może jeszcze coś z niej będzie. Liście zaczęły od góry zmieniać kolor ale cały czas dawałem nawozy więc możliwe że za dużo. Ogólnie mam zamiar ścinać na raty. Więc nawozy do końca do pierwszej ścinki, następnie to co zetnę na tydzień w wodę i odstawiam nawozy na to co zostanie żeby doszły i następna ścinka już bez płukania.

IMG_20200824_100250.jpg

IMG_20200824_095853.jpg

IMG_20200824_100501.jpg

IMG_20200824_100812.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry do pięknych to im daleko z racji tego że to moje pierwsze rośliny wiele błędów popełniłem i nie wyglądają tak jakbym chciał no i sprzęt był na początku za słaby ale następne będą już takie jak trzeba. Już Hulk w pc boxie lepiej wygląda ale to w sumie też eksperyment. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W czwartek lub piątek kosą 3 krzaków do połowy, a reszta za 2 tygodnie jak dojdzie. Na wszystkich trzech pojawiły się miejscami bursztynowe trichomy. Sensi Skunk zaczą też ładnie puchnąć ale on dostaje jeszcze dzisiaj ostatnia dawkę nawozów i kosą za jakieś 2 i pół tygodnia. Rośliny ładnie wysysają pierwiastki z liści, bez nawozów ok 10 dni

IMG_20200901_155942.jpg

IMG_20200901_155934.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry Co to ta mata CO2??

Patrząc na twoją FR od początku podoba mi się to że jednak zaciekle czekaleś z biedna sensi,  brawo za wytrwałość.

I jak wielu growerow widać że drobne szczegóły wywołują emocje.

 

Ogółem podoba mi się twoje podejście, i roślinki.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz, daje coś te CO2. Bo czytałem artykuły i oglądałem filmiki pod uprawę konopi, i się sprawdza bardziej obfitym wzrostem i płótnem dzięki CO2. Ale nie wiem czy trzeba mieć specjalny sprzęt czy domowej roboty też się sprawdzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja miałem właściwie przez całego vega ale było wiele przygód z wilgocią światłem itd jeszcze w starym boxie to ciężko mi stwierdzić ale w nowym przy porządnej wentylacji nie opłaci się bo wszystko i tak wyciągnie. Maty CO2 są dobre na zamknięte pomieszczsnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...