Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo jak gietka jest ta panna, moze poczul za duzy opur i dlatego nie gial dalej. Zreszta jak sie dobrze przypatrzysz, to widac ze panna jest wygieta praktycznie pod katem 90°, czyli nie jest zle. A dogiac zawsze mozna.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominika3 normalnie podlewaj kiedy ziemia lekko się podsuszy wkładając palec na małą głębokość z czasem wczujesz się i bez wkładania będziesz wiedzieć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi Oki ? a ile najlepiej wody lać na 11 litrową doniczkę? Bo wcześniej podlewałam +/- co jakieś 5-6 dni i lałam do momentu gdy woda zaczęła delikatnie wylewać się dołem. Nie wiem czy dobrze? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Dominika3 napisał:

@Andi hahaha a no ? w kuchni będzie już czekać na niego niespodzianka, którą wczoraj zostawił ?

Wczorajszy zimny talerz zupy  ?  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dominika3 napisał:

@Andi Oki ? a ile najlepiej wody lać na 11 litrową doniczkę? Bo wcześniej podlewałam +/- co jakieś 5-6 dni i lałam do momentu gdy woda zaczęła delikatnie wylewać się dołem. Nie wiem czy dobrze? ?

Mysle ze u Ciebie sprawdzila by sie metoda wazenia donicy. Opis ukradziony ?

 

Weź donicę tego samego rozmiaru i napełnij ją ziemią. Podłoże powinno być tak wilgotne, jak nowe opakowanie ziemi doniczkowej. Użyj tego, jako narzędzia do nauki prostego wyobrażenia ile powinna ważyć donica przed ponownym podlaniem. Podnieś jedną z roślin. Jeśli jest zauważalnie ciężka, nie podlewaj jej, dopóki nie będzie „lekka”. Następnym razem, gdy będziesz podlewał roślinę, podnieś ją i sprawdź o ile cięższa wydaje się w stosunku do donicy z samą ziemią.

Potrzeba zaledwie kilku prób podniesień, aż ta umiejętność wejdzie ci w krew. Nie będziesz nawet potrzebował wzornika po przyzwyczajeniu się do metody ważenia.
Oczywiste, że rośliny zawsze przybierają na wadze w miarę rośnięcia, ale, gdy wprawisz się w wyważanie donic, nauczysz się również rekompensować zmianę wagi z łatwością.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyne jest lepiej przesuszyc jak przelac, tak ze podlewaj lepiej mniej a czesciej  jak odwrotnie. 0.5L wody w zupelnosci wystarczy, przynajmniej narazie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Oki, a nie będzie miała za mało, czy to w zupełności wystarcza? Bo kiedyś na innym forum ktoś mi właśnie pisał abym podlewała właśnie tak jak to robiłam ostatnio - no ale chyba chciał mi pomóc tym w odwrotny sposób coś mi się tak wydaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...