Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dominika3 napisał:

@CheMsKuN Sęk w tym że nie mam już takich doniczek bo kolejne dwie będą dzisiaj potrzebne do następnych Panienek ?

Mozesz mocno przesuszyc donice  i wtedy ja zwazyc, ale to teraz nie ma sensu. Bo skoro Ty az przelewalas te 11L donice, to ta ziemia szybko nie wyschnie ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, CheMsKuN napisał:

Mozesz mocno przesuszyc donice  i wtedy ja zwazyc, ale to teraz nie ma sensu. Bo skoro Ty az przelewalas te 11L donice, to ta ziemia szybko nie wyschnie ?

Aha no to ładnie Pannę załatwiłam, a przy tym i siebie bo teraz muszę codziennie sprawdzać ziemię ? Z tego co zauważyłam to doniczka po bokach jest sucha ale w okolicy koleżanki jest ciut wilgotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ziemia jest wilgotna to nie podlewaj dzisiaj, daj korzeniom szukac wody  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CheMsKuN napisał:

Jesli ziemia jest wilgotna to nie podlewaj dzisiaj, daj korzeniom szukac wody  ?@CheMsKuN  

 

Oki ? a powiedzcie mi jeszcze odnośnie nawożenia to zacząć już przy tym podlewaniu, czy jeszcze się wstrzymać? Koleżance dzisiaj mija 20-ty dzień od wykiełkowania i umieszczenia w donicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za godzinkę kończę pracę i jadę do paczkomatu odebrać nawozy i nowa rurę wentylacyjną bo ta aktualna do kominkowych jest za głośna, a zamówiłam rurę z miękkiego aluminium bo ponoć nie słychać przez nie tak bardzo wentylatora, no ale zobaczę jak to będzie w praktyce ? od razu przy okazji spróbuję zamontować filtr węglowy. Mam nadzieję że dam sobie radę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wszystko chlopak zrobi  ?

 

Ps. Polecam gietkie rury aluminiowe wylozone welna mineralna, bardzo dobrze wyciszaja.

 

Ps2. jakie nawozy bedziesz stosowala ?

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN A i tu się mylisz kochany ? Bo chłopak jest w pracy do 22 ? Po za tym on nie chętnie pomaga mi w "moim ogródku" trochę szkoda bo we dwoje zawsze raźniej opiekować się Pannami ? No ale co zrobić.... Zmuszać go do niczego nie chcę ?

Ps. No ale porządek po sobie musi dzisiaj zrobić bo jak nie to ? ? A to że pomógł mi dzisiaj (nieproszony) to go niesprawiedliwa i niestety na żadną nagrodę nie zasługuje ?

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Dominika3 napisał:

Ps. No ale porządek po sobie musi dzisiaj zrobić bo jak nie to ? ? A to że pomógł mi dzisiaj (nieproszony) to go niesprawiedliwa i niestety na żadną nagrodę nie zasługuje ?

No porządek trzeba trzymać żeby choroby żadne szkodniki się nie rzuciły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Dominika3 napisał:

@CheMsKuN A co do rur to musiałabym wyłożyć je w środku? ??

Nie, nie. Mi chodzi o gotowe juz do kupienia rury, wylozone w srodku welna ktora  wyglusza szum  przeplywajacego powietrza.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CheMsKuN napisał:

Nie, nie. Mi chodzi o gotowe juz do kupienia rury, wylozone w srodku welna ktora  wyglusza szum  przeplywajacego powietrza.

Aaa ? Myślałam że mogę to jakoś samej zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka...

1. Czy w trakcie LST koleżanką powinna być opadnięta bo jest to spowodowane stresem? Chodzi mi oczywiście o liście ? Jeśli tak to w jakim czasie dojdzie do siebie?

2. Tutaj kwestia filtra węglowego...

Z jednej strony jest otwór do zamontowania regulacji a na drugim jest jakiś plastik i tu moje pytanie jak go ściągnąć? 

Filtr to: Can-Lite 300, poniżej fotka z tego o co mi chodzi:

IMG_20190906_200613.thumb.jpg.969c1045c63bc35dfd18575d0208b86b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @CheMsKuN A i jeszcze jedno pytanie... umieściłam dzisiaj jedną Pannę w donicy docelowej (jak poprzednio) 11L i dałam ja od rat do boxa pod panel - dobrze zrobiłam czy nowa koleżanka powinna być jednak w jakimś ciemniejszym miejscu do czasu wyjścia z gleby? ?

Ps. Mogłam kurcze zakupić mniejsze donice np 7L bo te trochę chyba za duże ? Bo jak patrzyłam to ciężko będzie aby panel w tej sytuacji był w miarę nisko a równocześnie dobrze oświetlał koleżanki ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominika3 mogą opaść liście, pod panel dawałbym jak by roślina wyszła z gleby ale nic się nie powinno stać kwestia tego aby miała wilgoć, a z tym filtrem to się w ogóle odkręca bo nie wydaje mi się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...