Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę mnie nie było bo czekałam na ostateczny rezultat i mogę powiedzieć że jestem już zadowolona ? Wczoraj w końcu przetestowałam sprzęcik i muszę przyznać że smak jak i zapach o wiele bardziej się poprawił, nie czuć już nic sianowatego jak to miało miejsce na samym początku curringu ? Mieliście rację że w niektórych przypadkach potrzeba troszkę więcej cierpliwości i czasu niż zwykle by palonko doszło do siebie ?

Także fotorelację uważam za zakończoną sukcesem którego oczywiście nie osiągnęłabym bez waszej wiedzy jak i pomocy której nigdy nikt z Was mi jej nie szczędził za co bardzo chciałabym Wam podziękować @Tester @CheMsKuN @wielkitopek @Wiesiu @Andi @Golden Boy @ChinQuan @Filozof @Mr.Squn ? - jeśli kogoś nie wymieniłam to przepraszam ale tylko tyle osób zdążyłam zapamiętać z mojej fotorelacji ? i oczywiście chciałabym zaznaczyć że po nowym roku wracam z nowym ogródkiem ?

A z okazji zbliżających się świąt chciałabym Wam wszystkim moi kochani życzyć Wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrówka, szczęścia które w życiu jest równie ważne jak zdrowie, spełnienia najskrytszych marzeń, nieustannej pogody ducha jak i nie znikającego uśmiechu z twarzy, cudownie spędzonych świąt w gronie najbliższych, no i oczywiście mega plonów z każdej uprawy ?, a zbliżający się nowy 2020 rok niech pozbawiony będzie przykrości i składa się tylko z sukcesów i szczęśliwych chwil ????

Wesołych Świąt ?? i szczęśliwego nowego roku kochani ?????

comment_xnFMu7RK31OEoC0HCE4CLD37Vq9VOhjE.jpg.b5c562b0c4213bfdb5fd784d3f92fefe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie  tez najlepszego ? Ja swoje  tez juz lada dzien bede kosil.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i wzajemnie ❤️

 

Oczywiście mam nadzieję, że wrócisz bez wahania z jeszcze większym zapałem i potencjałem pracy jak do tej pory ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik siema, obczaiłem więc zapytam.... I jak ten wiatrak się sprawuje jeśli dobrze to jaki to model i firma 😉

W dniu 09/10/2019 o 18:17, doominik napisał:

@Dominika3 To jakaś konkretna marka jest? czy tak się trafiły?

Ja wstawiam takie coś:

71HDPbTB9vL._AC_SL1500_.jpg

... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...