Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Toping jest prostrzy i wygodniejszy od lst, bo w zasadzie urywasz, ukrecasz, ucinasz wierzcholek planta i po wszystkim. Jednak jest juz to trening hst (mocno stresujacy dla rosliny), dlatego nie kazdy go stosuje. kiedy chcesz naginac kolezanke ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Dobrze że wspomniałeś kwestię "strony" w którą zacząć giąć - bo tego także nie wiem, nie wiem na co zwracać uwagę i na co uważać? :classic_smile:

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN @Tester Coś z tego wiem, ale nie wiem czy dałabym radę wykonać to w odpowiedni sposób - jak z samym niby prostym LST mogę mieć problem :classic_wink: Co do naginania koleżanki to sama jeszcze nie wiem bo gleba mokra nie jest - ale czuję że nadal jest nawilżona. Co w tej sytuacji radzicie? Giąć ją czy jeszcze poczekać?

10 minut temu, CheMsKuN napisał:

Toping jest prostrzy i wygodniejszy od lst, bo w zasadzie urywasz, ukrecasz, ucinasz wierzcholek planta i po wszystkim. Jednak jest juz to trening hst (mocno stresujacy dla rosliny), dlatego nie kazdy go stosuje. kiedy chcesz naginac kolezanke ?

 

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominika3 topping nie zawsze się ponoć sprawdza przy automatach bo automaty mają krótką fazę wzrostu, zdania są podzielone jedni są za drudzy przeciw, na automaty samo LST wystarczy moim zdaniem, naginać można tylko z wyczuciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiesiu @CheMsKuN  Wolę skupić się tylko na LST :classic_wink: Może kiedyś wypróbuję toping, ale nie chciałabym go stosować przy pierwszej uprawie :classic_tongue: Odpowiedzcie mi proszę co w tej sytuacji zrobić biorąc pod uwagę wilgotność gleby która nie jest co prawda mokra ale wkładając paluszki na +/- 2cm czuć że jest troszkę jeszcze nawilżona? Giąć Panienkę czy jeszcze poczekać np. do jutra? :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za pomoc ? 

Ps. Powiedzcie mi tylko co do strony w którą mam ją giąć.... Mam giąć ja bardziej w stronę gdzie jest najmniej liści? Na co w tym zwracać uwagę oprócz tego żeby uważać aby jej nie złamać i robić to z wyczuciem?  Bo wcześniej troszkę mało zrozumiałam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegnij ja tak jak na zdjeciu ktore wstawil Tester.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw ja tak, za  okolo 5 dni i tak bedziesz ja doginala bo panna podrosnie. I co cykorze, nie dalas rady sama panny wygiac, wstyd ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Chciałam to zrobić ☹️ ale chłopak stwierdził że za dużo się że wszystkim bawię i się namyślam no i postanowił że zrobi to sam. Czyli rozumiem że bić go nie muszę bo jest ok? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...