Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że tak na raty dodaje ale z telefonu za jednym zamachem mogę dodać fotki o łącznym rozmiarze 9.77mb - nie wiem dlaczego...

 

A więc kazałam chłopakowi aby zmierzył PH no i niby jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominika3 a dałaś nawilżacz już ?

2 minuty temu, Dominika3 napisał:

Przepraszam że tak na raty dodaje ale z telefonu za jednym zamachem mogę dodać fotki o łącznym rozmiarze 9.77mb

o co tu chodzi? bo zmniejszyliśmy rozmiar dodawania zdjęć ale jest to blisko i tak 10 MB na jednego posta więc nic nie powinno brakować, coś się działo źle czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20190902_133254.thumb.jpg.175f81fd880202bb9904ae5653a556e3.jpg

Więc dałam panel tak wysoko jak tylko się dało i włączyłam go tylko na fazę grow. Zobaczę co to będzie jutro...

Ogólnie to nie wiem czy czasami nie jest to wszystko spowodowane tym iż przy podlewaniu 3 dni temu by obniżyć pH dodałam regulatora - oczywiście dawałam mniej na początku niż zalecał producent i sprawdzałam jaki jest i dodawałam go tak długo aż uzyskałam mniej więcej 6.0. Dodam że regulator firmy Target.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Tester napisał:

@Dominika3 a dałaś nawilżacz już ?

o co tu chodzi? bo zmniejszyliśmy rozmiar dodawania zdjęć ale jest to blisko i tak 10 MB na jednego posta więc nic nie powinno brakować, coś się działo źle czy jak ?

Ok z tym że mój tel ma bardzo wysoką rozdzielczość co przekłada się na wagę zdjęć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tester napisał:

@Dominika3 a te teraz robione fotki to telefonem ? bo nie ważą jakoś dużo, wszystko ci działa na telefonie ?

Tak, fotki były robione i dodane bezpośrednio z telefonu. Wcześniej co prawda dodawałam je na kopa a z kompa tutaj i wchodziło nawet 5-6, ale to akurat mało ważne bo pierwszy raz i chyba ostatni dodawałam bezpośrednio z tel ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tester napisał:

jak PH jest dobre to jest ok, bardziej ta temperatura i wilgotność zła

 

to spadła ostro temperatura 

Tzn temperatura chyba powoli się normuje bo jest teraz 26.1, a wcześniej z tego wszystkiego sprawdziłam temperaturę "na gorąco" przed odpaleniem lampy ? Także przepraszam za mój błąd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tester napisał:

@Dominika3 ale co na raz się nie da z telefonu kilka fotek dodać ?

Jeśli ktoś ma dużej rozdzielczości telefon i np jedno zdjęcie waży około 6-7 mb to na to wychodzi że tylko jedno - przynajmniej u mnie tak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tester napisał:

@Dominika3 ale te co dałaś nie ważą aż tyle

Mi się wyświetlał cały czas błąd z informacją że mogę dodać fotki o łącznej wadze 9.77mb gdy chciałam dodać więcej niż jedną. Próbowałam odświeżać stronę w tel i dodawać ponownie ale było to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że to ja miałam jakąś chwilową zawieszkę z tel. Jutro sprawdzę tą opcję ponownie i najwyżej dam Ci znać czy to typowo u mnie jakiś babol wyskoczył :classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...